Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

V londýnskom parku Battersea sa prepisoval svetový rekord v pomerne dosť špecifickej disciplíne – zišlo sa tam až 350 psov vo vianočných svetroch, čo predstavuje historicky najvyššiu koncentráciu sviatočných chlpáčov.

Rozmanité psíky

Na stretnutí sa objavili psíky všetkých rás, farieb aj veľkostí. K videniu bolo všetko, od drobných kabelkových psov až po polárne psíky. To, čo spájalo všetkých prítomných chlpáčov, boli ich vianočné svetre a nesmierna roztomilosť.

profimedia

Pestrá móda

Rovnako pestrý bol, ako uvádza Unilad, aj výber outfitov, ktorými sa štvornohí miláčikovia pochválili. Človeku sa ani nechce veriť, aká rozmanitá môže byť móda pre psy! Niektoré psíky prišli dokonca v kompletných kostýmoch Santa Clausov alebo vianočných sobov – vrátane čiapok, respektívne parohov.

profimedia

Dobrá vec

Podujatie malo za cieľ upozorniť na charitatívny Deň vianočných svetrov, organizovaný Save The Children, ktorý sa uskutočnil v priebehu decembra. Počas výnimočného dňa si ľudia nahodia svoje obľúbené vianočné svetre a zbierajú peniaze pre charitu, pomáhajúcu deťom zo všetkých kútov sveta.

profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.