Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Skupina amerických republikánskych kongresmanov navrhla prezidenta USA Donalda Trumpa na Nobelovu cenu za mier. Podľa ich názoru sa totiž pričinil o zmiernenie napätia na Kórejskom polostrove, informovala agentúra AP. Aha, takže navrhujú capa za záhradníka, rozumné. Veď kto si viac zaslúži Nobelovu cenu za mier viac ako vodca mierumilovnej veľnemoci za spacifikovanie Gruzínska, Čečenska, za anexiu Krymu a podporu diktátora v Sýrii? Podľa nás ho môže tromfnúť už iba bieloruský diktátor Alexander Lukašenko – ten zakázal verejný potlesk.

Keďže sme veľmi láskaví a chceme byť americkým kongresmanom nápomocní, ponúkame im zopár nápadov na (anti)Nobelovky, ktoré by si toto prezidentské slniečko určite zaslúžilo.

Nobelovka za trollovanie Kim Jong Una na najvyššej úrovni

„Dostrel máme na celé Spojené štáty americké, tlačidlo mám stále na svojom stolíku. Taká je realita, nie vyhrážka,“ vyjadril sa Kim. To Donalda nenechalo chladným a na Twitteri mu odkázal, že jeho tlačidlo je „väčšie a má väčšiu silu,“ než to, ktoré má k dispozícii Kim. A čo viac, jeho tlačidlo na rozdiel od toho Kimovho aspoň „funguje“. No naozaj, takto to rieši prezident USA. Takto si porovnávajú veľkosť svojich hračiek prezidenti. Mlčte a učte sa.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/948355557022420992

Nobelovka za najvymakanejšiu konšpiračnú teóriu

Veľmi dôveryhodný zdroj zavolal do mojej kancelárie a povedal, že rodný list Baracka Obamu je falošný,” vyhlásil. Chudák Obama už v roku 2012 ukázal svoj rodný list verejnosti, kde sa jasne píše, že sa narodil na Hawaii. No vynaliezavosť a konšpiračná tvárička Donalda Trumpa mu to nedaruje, a preňho zostane Keňanom zrejme navždy.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/232572505238433794

Nobelovka za najdivnejší výrok o svojej dcére

Ak by Ivanka nebola moja dcéra, chodil by som s ňou„. Uf. Takto sa vyjadril na margo diskusie, či by mala Ivanka pózovať pre Playboy. Mierne nechutné, no prezidentovi to absolútne nevadí. Vraj vtipne narážal na jeho tendenciu chodiť s mladšími ženami. No, ešteže to takto rozumne vysvetlil a zachránil situáciu.

knowyourmeme.com

Nobelovka za nerasizmus a neškatuľkovanie národov

S Hispáncami sa rozhodne nebabral. Donald Trump si myslí, že Mexiko je číre zlo a prináša do USA drogy a znásilňovačov. Južný sused USA podľa neho „posiela ľudí, ktorí majú veľa problémov a ktorí tie problémy prinášajú do USA„. Šéfka organizácie National Council of La Raza, ktorá zastupuje práva Hispáncov v USA, opisuje prezidenta ako „extrémne hlúpeho človeka“. Ktovie, čo za nadávky by vyplodila, kebyže si nemusela dávať servítku pred ústa.

twitter.com

Nobelovka za najprofesiálnejší príspevok ohľadom zdravotníctva

Americký prezident má nielen najžltšie vlasy, ale aj najväčší rozhľad v rôznych odboroch. ”Stop masovým injekciám. Malé deti nie sú kone – jedna vakcína naraz stačí.” Štúdie niekoľkokrát potvrdili, že neexistuje vzťah medzi vakcínami a autizmom. Donald Trump je však aj napriek tomu presvedčený o riziku a verí, že by mali byť deti vakcinované postupne a lekári by nemali dávkovať viac injekcií naraz.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/507158396051927041

Bonusový návrh na Nobelovku za sociálny prínos na tému partnerské vzťahy

Robert Pattinson by nemal prijať  Kristen Stewartovú späť. Podviedla ho ako s*** a spraví to znova – uvidíte. Môže si nájsť oveľa lepšiu!” Sorry, k tomu niet čo dodať. #presidentproblems

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/258640349872926720

giphy.com

Zdroj: aktualne.centrum,sk, twitter.com
Titulná fotka: marketwatch.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje