Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Mačky sú smiešne. Na tom sa zhodneme všetci, aj tí, ktorí možno mačky nie úplne obľubujú. Je ich plný internet, lebo sa jednoducho týmto štvornohým chlpatým potvorám nedá odolať. Veď predsa aj jednému z najpopulárnejších meme za minulý rok vládla mačka.

Obrázkov s mačkami nikdy nie je dosť, preto by si sa mal zoznámiť s touto mačkou, ktorá sa na internete objavuje pod menom Zarathustra alebo Tučná mačka. 

Mačka, ktorá sa objavuje v slávnych obrazoch

Na instagramovom účte s názvom “Fat Cat Art“, teda “Umenie tučnej mačky“ nájdeš túto ryšavú mačku dorobenú do mnohých klasických umeleckých diel. Je vidieť, že majiteľka, ktorá svoju mačku Zarathustru photoshopuje to týchto diel, si dáva naozaj záležať. Mačka totiž do obrazov veľmi vtipne zapadá nielen svojimi pózami, ale aj výrazmi.

Tento účet v tebe musí jednoznačne vzbudiť záujem o umenie. A rozhodne aj o mačky. Príspevky sú natoľko zábavné, že si túto mačku musí zamilovať aj niekto, kto nie je úplne fanúšikom mačiek. Okrem umeleckých diel mačku dorábajú aj do známych scén z filmov, a povieme ti, to je ešte len sranda.

Tučná ryšavá mačka, ktorá je zábavnejšia ako Garfield

Zarathustra sa tak objavuje ako ústredná postava v Horúčke sobotňajšej (po novom mačacej) noci, v Jurskom parku, nezabudlo sa ani na populárneho Jokera. Občas v príspevkoch nájdeš aj takzvané “behind the scenes“, teda pozadie toho, ako sa podobné videá vyrábajú.

Samozrejme, že si nastavia mačičku do požadovanej polohy a všetko sa to deje na zelenom pozadí, ktoré následne upravia na to, čo tam chcú mať. Na tomto istom princípe funguje aj filmová produkcia.

Nemožno pochybovať o tom, že je tento instagramový profil tučnej ryšavej mačky populárny. Doposiaľ sa na ňom nazbieralo viac než 170-tisíc sledovateľov. Dokonca má tučná mačka Zarathustra aj web, kde jej majiteľka zdieľa rôzne zážitky zo života s ňou a všetky nové umelecké diela obohatené o túto výnimočnú modelku.

Na webe sa dočítaš napríklad aj to, že mačička váži 10 kilogramov a má neprekvapivo záľubu v umení. Nájdeš tu dokonca aj galériu, kde sú obrazy rozdelené podľa období. Môžeš sa tak zábavnou formou čo-to priučiť o umení.

Takto sa vyrábajú jej príspevky

To najlepšie na záver

Zdroj: fatcatart.com


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.