Tučná mačka objavujúca sa v obrazoch je to, čo musíš vidieť

Predstavujeme ti tvoj ďalší obľúbený instagramový účet.

Zdroj: Instagram @fatcatart

Mačky sú smiešne. Na tom sa zhodneme všetci, aj tí, ktorí možno mačky nie úplne obľubujú. Je ich plný internet, lebo sa jednoducho týmto štvornohým chlpatým potvorám nedá odolať. Veď predsa aj jednému z najpopulárnejších meme za minulý rok vládla mačka.

Obrázkov s mačkami nikdy nie je dosť, preto by si sa mal zoznámiť s touto mačkou, ktorá sa na internete objavuje pod menom Zarathustra alebo Tučná mačka. 

Mačka, ktorá sa objavuje v slávnych obrazoch

Na instagramovom účte s názvom “Fat Cat Art“, teda “Umenie tučnej mačky“ nájdeš túto ryšavú mačku dorobenú do mnohých klasických umeleckých diel. Je vidieť, že majiteľka, ktorá svoju mačku Zarathustru photoshopuje to týchto diel, si dáva naozaj záležať. Mačka totiž do obrazov veľmi vtipne zapadá nielen svojimi pózami, ale aj výrazmi.

Tento účet v tebe musí jednoznačne vzbudiť záujem o umenie. A rozhodne aj o mačky. Príspevky sú natoľko zábavné, že si túto mačku musí zamilovať aj niekto, kto nie je úplne fanúšikom mačiek. Okrem umeleckých diel mačku dorábajú aj do známych scén z filmov, a povieme ti, to je ešte len sranda.

Tučná ryšavá mačka, ktorá je zábavnejšia ako Garfield

Zarathustra sa tak objavuje ako ústredná postava v Horúčke sobotňajšej (po novom mačacej) noci, v Jurskom parku, nezabudlo sa ani na populárneho Jokera. Občas v príspevkoch nájdeš aj takzvané “behind the scenes“, teda pozadie toho, ako sa podobné videá vyrábajú.

Samozrejme, že si nastavia mačičku do požadovanej polohy a všetko sa to deje na zelenom pozadí, ktoré následne upravia na to, čo tam chcú mať. Na tomto istom princípe funguje aj filmová produkcia.

Nemožno pochybovať o tom, že je tento instagramový profil tučnej ryšavej mačky populárny. Doposiaľ sa na ňom nazbieralo viac než 170-tisíc sledovateľov. Dokonca má tučná mačka Zarathustra aj web, kde jej majiteľka zdieľa rôzne zážitky zo života s ňou a všetky nové umelecké diela obohatené o túto výnimočnú modelku.

Na webe sa dočítaš napríklad aj to, že mačička váži 10 kilogramov a má neprekvapivo záľubu v umení. Nájdeš tu dokonca aj galériu, kde sú obrazy rozdelené podľa období. Môžeš sa tak zábavnou formou čo-to priučiť o umení.

Takto sa vyrábajú jej príspevky

To najlepšie na záver

Zdroj: fatcatart.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 vecí, ktoré by sme mali robiť, ak si chceme udržať vzťah na zdravej úrovni

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME