Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Brazílčania milujú psov. Podľa údajov z worldatlas.com je Brazília, hneď po Spojených štátoch, druhou krajinou na svete s najvyšším počtom psov. Je ich tam neuveriteľných 35,7 milióna a v priemere má psa každá druhá domácnosť. Možno práve to je dôvod, prečo sa tomuto brazílskemu chlpáčovi podarilo nájsť nielen nový domov, ale ešte si aj ukoristiť lukratívny flek.

Príbeh Tucsona Prima sa začal písať v máji tohto roka. Vtedy ešte nebol internetovou senzáciou, ktorú pretriasajú všetky svetové média, nemal účet na instagrame s viac ako 140-tisíc fanúšikmi, prakticky nemal vlastne nič. Bol to „len“ túlavý pes. Taký, akých sú na svete stovky miliónov a rovnako ako ony, aj on mal iba jedno nevyslovené želanie – nájsť si milujúcich majiteľov.

Z ulice až do showroomu Hyundai

Podarilo sa. Jedného dňa sa Tucson – v tom čase ešte len oriešok bez mena – zatúlal k brazílskemu showroomu automobilky Hyundai. Pre zamestnancov to nebolo nič nezvyčajné, podobných návštev už zopár mali, no zdalo sa, že tento psík si ich prevádzku zamiloval viac ako ostatné. Vracal sa tam každý deň.

Jeho prítomnosť neunikla ani manažérovi pobočky, Emersonovi Marianovi. Bol to práve on, komu počas upršaného dňa prišlo psíka ľúto a rozhodol sa ho prichýliť. Rozhodnutie dodnes neľutuje, práve naopak – čas ukázal, že to bolo to najlepšie, čo mohol urobiť. Z Tucsona sa totiž nevykľul len skvelý spoločník pre zamestnancov, zbožňujú ho aj zákazníci.

Pes sa stal miláčikom všetkých zákazníkov

Mnohí sa do showroomu začali vracať aj po tom, čo si už auto kúpili, len aby mohli štvornohého fešáka pozdraviť. Ďalší krok bol teda jasný – Tucson Prime sa stal oficiálnou súčasťou spoločnosti Hyundai a novým prírastkom do tímu zamestnancov konkrétneho showroomu. Na dôkaz, že to myslia vážne, mu vyrobili aj vlastnú ID kartičku a nám len ostáva dúfať, že to celé riadne zazmluvnili.

View this post on Instagram

Uma segunda-feira nada fácil, tive minha primeira aula de comportamento com meu professor @leonamvalli (já estou obedecendo muito), gravei minha primeira reportagem para a TV com @tvvitoriaes , fiz uma visita de inspeção nos @postosshellprime para conferir de perto a estrutura que meus humanos fizeram para PETs nas lojas de conveniências de todos os postos do grupo (porque agora todas as empresas do Grupo Prime são Pet Friendly), tirar as fotos para meu primeiro parceiro de doações a @alinutrioficial (que irá me ajudar a distribuir muitos alimentos para meus AUmigos de rua e abrigos), fora os atendimentos na loja que modéstia parte, meus clientes de hoje saíram muito satisfeitos! Ja já posto aqui as fotos deste dia para vocês! Obrigado por me ajudarem a mudar a história destes cãozinhos que são como eu fui um dia, tenho os melhores humanos e vamos fazer de tudo para ajudar o maior número de PETs possível ?? Aquele lambeijo ? mais que especial ???? #tucson #prime #hyundai @primehyundai @postosshellprime @alinutrioficial @tvvitoriaes @leonamvalli @emersonribeiromariano @juliapaixao__ @heyhumanosfotografia

A post shared by TUCSON PRIME (@tucson_prime) on

Havinovi sa momentálne darí ako nikdy. Sprevádza zákazníkov procesom kúpy nového auta, dostáva za to chutné maškrty a popritom všetkom buduje profily na sociálnych sieťach. V blízkej budúcnosti by sa mal dokonca objaviť v televíznych reklamách a už teraz je všetkým jasné, že lepšiu tvár pre svoj marketing nájsť ani nemohli.

Zdroj: tuscon_prime / Instagram 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť