Turista kritizuje Vietnam za ich divné sprchy. Teraz sa z neho smejú nielen domáci

Viacerí ľudia dúfajú, že si chalan robí iba srandu.

Briti nemajú vo svete veľmi dobré meno. Môžu za to aj viaceré ich prešľapy, ktorými sa preslávili na internete. Podobne dopadol aj turista, ktorý sa v komunitnej skupine na Facebooku sťažoval na vietnamské sprchy. Ktoré vlastne ani neboli sprchy.

Nikto netuší, či si tento Brit robí srandu alebo to naozaj myslí vážne, každopádne, viacero ľudí sa na jeho príspevku pobavilo. Do skupiny „Hanoi Massive Community“ pridal fotografiu s popisom, ktorý rozosmial takmer každého, čo ho uvidel.

Komunitná skupina má slúžiť nielen domácim, ale aj turistom, aby mohli spolu komunikovať o každodennom živote a vymieňali si vzájomne poznatky o rôznych kultúrach. Brit využil situáciu a posťažoval sa na divné vietnamské sprchy, ktoré sú nielen studené, ale najviac ho prekvapuje, že sú tak nízko.

Takto znel text jeho príspevku: „Okej ľudia, už som v Hanoji takmer týždeň a milujem to tu. Mojou jedinou sťažnosťou sú sprchy. Som za úsporu vody, ale aby som musel držať tlačidlo, aby mi tiekla voda, sa mi zdá trochu extrémne. Studená voda mi veľmi nevadí, ale prečo sú sprchy tak nízke? Musím sa ohnúť, aby som si umyl hlavu. Vietnamci nie sú takí malí… Vyskúšal som 2 hostely a oba majú tento štýl sprchy, aké sú názory ostatných ľudí na vietnamskú sprchu?“

Hamish Carruthers / facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213501862282743&set=gm.2440820915934174&type=3&theater&ifg=1)

Nielen Vietnamci okamžite zareagovali na tento post. Niektorí boli z tohto príspevku nemilo očarení, ba až smutní. Iní sa zas smiali, prípadne sa domnievali, že ide snáď len o vtip.

Ľudia turistovi okamžite vysvetlili, že nejde o sprchu, ako si on myslel, ale hadica nahrádza bidet a slúži na umytie sa po vykonaní potreby. Samozrejme, jeho príspevok sa nevyhol niekoľkým vtipným komentárom. Vybrali sme niekoľko z nich. Pôvodný príspevok si môžeš pozrieť tu.

Či už to bol vtip alebo nie, stále je fajn, že si nezabudol zubnú kefku a nepoužil tú, čo našiel v údajnej sprche.

Hamish Carruthers / facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213501862282743&set=gm.2440820915934174&type=3&theater&ifg=1)

Zdroj: Facebook / Hanoi Massive Community
Titulná fotka: Hamish Carruthers / Hanoi Massive Community

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vulgárne, sarkastické a vtipné obrázky plné čierneho humoru, ktoré vám určite zlepšia deň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME