Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Turisti sa v Benátkach pobili s čašníkmi. Dôvod už nemohol byť bizarnejší (VIDEO)

Dôvod ťa ozaj prekvapí.


V Benátkach na námestí svätého Marka sa počas dňa strhla bitka. Aktérmi konfliktu boli čašníci tamojšej kaviarne a turisti. Dôvod už nemohol byť bizarnejší. O prípade informoval švajčiarsky portál 20min.ch.

Pred kaviarňou Gran Caffè Chioggia, ktorá sa nachádza v centre mesta, sa strhla bitka medzi čašníkmi a zahraničnými zákazníkmi.

Videá na sociálnych sieťach ukazujú, ako sa personál historickej kaviarne s výhľadom na Palazzo Ducale dostal do potýčky so skupinou turistov. Muži sa navzájom kopali a fackovali, jeden zo siedmich zúčastnených čašníkov si na ochranu držal pred hrudníkom stoličku.

Mohlo by ťa zaujímať:

Naši čitatelia si mohli vyskúšať mesačné PREMIUM členstvo ZADARMO. Získali tak prístup k exkluzívnym článkom

Hádka vypukla minulú nedeľu za bieleho dňa, keď hostia požiadali o použitie toalety. Keď personál reštaurácie odmietol mužov vpustiť, pretože nič nekonzumovali, reagovali vraj veľmi nahnevane.

Podľa miestnych novín čašníci štyrom turistom niekoľkokrát povedali, že ak chcú použiť toalety, musia niečo skonzumovať. Nasledovala hádka a potom sa hostia dostali do fyzickej potýčky.

YouTube video

Tento incident znovu rozprúdil diskusiu o správaní turistov v Benátkach. Podľa niektorých obyvateľov sú zahraniční hostia príliš často hrubí a neúctiví k pracujúcim ľuďom.


Tagy:

Nicolette Ftáčková
Vyštudovala som žurnalistiku a moja láska k písaniu sa zrodila už v detstve, keď som sa zvykla zavrieť do izby a hodiny písať rôzne príbehy. Zaujíma ma aktuálne dianie doma i v zahraničí, no môj záber tém je veľmi široký. Rada píšem o zaujímavých ľuďoch a hľadám inšpiratívne príbehy. Spoločenské a LGBTI+ témy sú mi blízke.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.