Piatok 19.8.2022
sk
Lýdia
cz
Ludvík

Turistovi vrátili na letisku batožinu s kompletne roztrhaným oblečením

Takto si dovolenku teda nepredstavoval.


Na dovolenkára čakalo naozaj nemilé prekvapenie. Ako píše portál LADbible, na sociálnej sieti Twitter sa Karen Nowland podelila o bizarný incident svojho manžela. Ten cestoval z Manchesteru do mesta Kolombo na Srí Lanke.

Keď ale muž otvoril svoj cestovný kufor, nemohol uveriť vlastným očiam. Jeho oblečenie bolo roztrhané na kúsky. Karen následný tweet adresovala leteckej spoločnosti Etihad:

„Etihad, pozrite sa, čo sa stalo kufru môjho manžela niekde na ceste z Manchesteru do Kolomba. Prečo ignorujete naše e-maily? Môj manžel vyzerá ako pirát. Takúto tropickú dovolenku ale neplánoval.“

Ešte dobre, že to manželia vzali s humorom. Ako ale dodali, netušia, čo sa vlastne stalo a prečo oblečenie vyzeralo, akoby ho roztrhal v zuboch rozzúrený lev. Používatelia pod tweetom napísali, že ich celá situácia dobre pobavila. Hoci, pravdaže, vyjadrili ľútosť nad problémami, ktorým manželia museli čeliť.

Niektorí v žarte zmienili, že Karenin manžel vyzerá v dotrhanom tričku výborne a možno sa z neho stane nový módny trend. „Tvoj manžel vyzerá, akoby žil na opustenom ostrove,“ napísal ďalší.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť