Túto peňaženku v tvare realistických ľudských úst zaručene stretneš vo svojich nočných morách!

To zďaleka nie je jediný morbídny kúsok od šialeného japonského dídžeja.

Zdroj: BNN_NEWS / pixabay.com

Jednou z najkrajších vecí na internete a sociálnych sieťach je to, že nikdy nevieš, aká hlúposť sa stane virálom! Medzi najpopulárnejšie internetové príspevky posledných dní môžeme zaradiť videjko, v ktorom je predstavená…nejaká divná zvrátená vec. Možno sa ti bude zjavovať v zlých snoch, tak nehovor, že sme ťa nevarovali!

Aj keď je tomu ťažko veriť, údajne nejde o hračku pre dospelých. Je to peňaženka. Peňaženka, ktorá rozhodne nie je pre všetkých. Vyrobil ju japonský kreatívec a dídžej zvaný doooo. Vyzerá to tak, že medzi jeho najobľúbenejšie veci na svete patrí hudba a mäso.

Peňaženka nie je jediným úchylným kúskom z doooovho portfólia. Nedávno sa pochválil takouto neobyčajnou pečiatkou, ktorá zanecháva japonský znak pre „ľudský prst“. Kto by to bol povedal?!

Japoncova vášeň sa, samozrejme, odzrkadľuje aj vo výbere jeho hudobných nástrojov. Doooo používa custom-made kontroler, ktorému taktiež nechýba obľúbený biologický motív. V marci dokonca prebehla súťaž, v ktorej ho šťastný fanúšik mohol vyhrať.

DJ nevynechal ani tak dôležitú vecičku ako kryt na telefón. Zvláštne ocenenie si zaslúžia detaily zadných výrezov. Pripomínajú jazvu vypálenú cigaretou alebo do hĺbky rozškriabanú vyrážku. Štýlový kryt dopĺňa nabíjačka.

Kolekciu gadgetov ocenia nielen všetci patológovia a sérioví vrahovia. Pokiaľ by sa tieto výrobky dostali do masovej produkcie, Japonec by ľahko prišiel k poriadnemu balíku. Edgy tínedžerky s falošnou depresiou z celého sveta by sa išli o ne potrhať a dídžej by bol zabezpečený do konca života…

Zdroj: 44doooo / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
13 nádherných a roztomilých psích plemien, ktoré sú na prahu vyhynutia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME