Tvorcovia Dva a pol chlapa chystajú nový seriál. Zahrá si v ňom aj Charlie Sheen

Charlie Sheen a Chuck Lorre opäť spoja sily.


Chuck Lorre, tvorca obľúbeného sitkomu Dva a pol chlapa, chystá nový projekt a jeho súčasťou bude aj Charlie Sheen, píše portál Deadline. Sheen a Lorre si pritom dlho nemohli prísť na meno a ich vzájomné spory boli dôvodom, prečo Sheen v Dva a pol chlapa napokon skončil (nahradil ho Ashton Kutcher).

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zdá sa však, že vojnovú sekeru zakopali, keďže spolu plánujú seriálovú novinku How To Be a Bookie. Pôjde o komediálny seriál pre HBO Max a Charlie Sheen si v ňom zahrá jednu z vedľajších úloh, pričom tú hlavnú stvárni Sebastian Maniscalco. Okrem nich uvidíme aj Omara Dorseyho, Andreu Anders, Vanessu Ferlito či Jorgeho Garciu.

Dva a pol chlapa, Chuck Lorre, Charlie Sheen, nový seriál
MovieStillsDB / CBS / The WB Television Network

Príbeh sa bude točiť okolo skúseného bookmakra Dannyho (Maniscalco), ktorý sa snaží prežiť v divokom svete hazardných hier, labilných klientov, rodiny a spolupracovníkov.

Druhý diel kriminálky Neuer bude oveľa temnejší a napínavejší. Objavia sa aj nové, no všetkým dobre známe herecké tváre

Určite si prečítaj:

Druhý diel kriminálky Neuer bude oveľa temnejší a napínavejší. Objavia sa aj nové, no všetkým dobre známe herecké tváre

Chuck Lorre a Charlie Sheen zažili so sitkomom Dva a pol chlapa obrovský úspech. Sheenove urážlivé poznámky na adresu seriálu a Lorreho však vyústili v Charlieho koniec. Tým ale utrpela kvalita seriálu.

Fanúšikovia a kritici sa zhodli, že Ashton Kutcher nebol adekvátnou náhradou. Seriál tak v roku 2014 skončil. Celkovo však bolo jeho kritické aj divácke prijatie pozitívne a získal viacero ocenení. Sheen obdržal dve nominácie na Zlatý glóbus a seriál si odniesol 9 cien Emmy.


Tagy:
REKLAMA
Dušan Šutarík
Vyštudoval som Vysokú školu múzických umení v Bratislave a venujem sa prevažne filmovým a seriálovým témam. Informujem o novinkách v slovenských kinách aj na streamovacích platformách a prinášam zaujímavosti zo sveta filmov a seriálov.Občas píšem aj o aktualitách, technológiách alebo virálnych správach. Vo voľnom čase sa venujem písaniu poézie. Ak máte nápad na článok alebo tip, napíšte mi na dusan.sutarik@gmail.com
Najčítanejšie
Podobné