Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Tvorcovia Dva a pol chlapa chystajú nový seriál. Zahrá si v ňom aj Charlie Sheen

Charlie Sheen a Chuck Lorre opäť spoja sily.


Chuck Lorre, tvorca obľúbeného sitkomu Dva a pol chlapa, chystá nový projekt a jeho súčasťou bude aj Charlie Sheen, píše portál Deadline. Sheen a Lorre si pritom dlho nemohli prísť na meno a ich vzájomné spory boli dôvodom, prečo Sheen v Dva a pol chlapa napokon skončil (nahradil ho Ashton Kutcher).

Zdá sa však, že vojnovú sekeru zakopali, keďže spolu plánujú seriálovú novinku How To Be a Bookie. Pôjde o komediálny seriál pre HBO Max a Charlie Sheen si v ňom zahrá jednu z vedľajších úloh, pričom tú hlavnú stvárni Sebastian Maniscalco. Okrem nich uvidíme aj Omara Dorseyho, Andreu Anders, Vanessu Ferlito či Jorgeho Garciu.

Dva a pol chlapa, Chuck Lorre, Charlie Sheen, nový seriál
MovieStillsDB / CBS / The WB Television Network

Príbeh sa bude točiť okolo skúseného bookmakra Dannyho (Maniscalco), ktorý sa snaží prežiť v divokom svete hazardných hier, labilných klientov, rodiny a spolupracovníkov.

Určite si prečítaj:

KVÍZ: Uhádneš názvy 10 filmov a seriálov len na základe troch indícií?

Chuck Lorre a Charlie Sheen zažili so sitkomom Dva a pol chlapa obrovský úspech. Sheenove urážlivé poznámky na adresu seriálu a Lorreho však vyústili v Charlieho koniec. Tým ale utrpela kvalita seriálu.

Fanúšikovia a kritici sa zhodli, že Ashton Kutcher nebol adekvátnou náhradou. Seriál tak v roku 2014 skončil. Celkovo však bolo jeho kritické aj divácke prijatie pozitívne a získal viacero ocenení. Sheen obdržal dve nominácie na Zlatý glóbus a seriál si odniesol 9 cien Emmy.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.