Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Tvorcovia Harry Potter špeciálu sa pomýlili. Namiesto fotky Emmy Watson použili fotku Emmy Roberts

Aj majster tesár sa niekedy utne.


Na počiatku tohto roka si fanúšikovia magického sveta Harryho Pottera mohli vychutnať výborný špeciál. Objavili sa v ňom takmer všetci herci, ktorých sme mohli v ságe vidieť. Odozva na špeciál bola v drvivej väčšine pozitívna, ale orliemu zraku fanúšikov neušlo, že sa tvorcovia dopustili jednej pomerne veľkej chyby.

Ako píše portál People, tvorcovia v špeciáli použili fotografiu z detstva Emmy Watson (Hermiona). Teda až na to, že to nebola Emma Watson, ale jej herecká kolegyňa Emma Roberts, ktorá sa v ságe o Harrym Potterovi nikdy neobjavila. Roberts danú fotku zdieľala na svojom instagramovom účte už v roku 2012.

Chybu si všimol jeden z fanúšikov, ktorý sa o svoje zistenie, pravdaže, hneď podelil s celým internetom. „Ľudia, pomôže mi. To je Emma Roberts a nie Emma Watson!“ napísal. Túto chybu neskôr potvrdili aj samotní producenti. „Dobrý postreh, fanúšikovia Harryho Pottera!“ napísali vo vyhlásení, ktoré citoval portál Entertainment Weekly. Poďakovali im tiež za to, že ich na omyl upozornili a prisľúbili rýchlu nápravu.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť