Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Tvorcovia Harry Potter špeciálu sa pomýlili. Namiesto fotky Emmy Watson použili fotku Emmy Roberts

Aj majster tesár sa niekedy utne.


Na počiatku tohto roka si fanúšikovia magického sveta Harryho Pottera mohli vychutnať výborný špeciál. Objavili sa v ňom takmer všetci herci, ktorých sme mohli v ságe vidieť. Odozva na špeciál bola v drvivej väčšine pozitívna, ale orliemu zraku fanúšikov neušlo, že sa tvorcovia dopustili jednej pomerne veľkej chyby.

Ako píše portál People, tvorcovia v špeciáli použili fotografiu z detstva Emmy Watson (Hermiona). Teda až na to, že to nebola Emma Watson, ale jej herecká kolegyňa Emma Roberts, ktorá sa v ságe o Harrym Potterovi nikdy neobjavila. Roberts danú fotku zdieľala na svojom instagramovom účte už v roku 2012.

Chybu si všimol jeden z fanúšikov, ktorý sa o svoje zistenie, pravdaže, hneď podelil s celým internetom. „Ľudia, pomôže mi. To je Emma Roberts a nie Emma Watson!“ napísal. Túto chybu neskôr potvrdili aj samotní producenti. „Dobrý postreh, fanúšikovia Harryho Pottera!“ napísali vo vyhlásení, ktoré citoval portál Entertainment Weekly. Poďakovali im tiež za to, že ich na omyl upozornili a prisľúbili rýchlu nápravu.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.