Tvoriví Rusi skonštruovali Ladu, ktorá sa pohybuje pomocou nôh

Rusko je životný štýl.

Zdroj: garage 54 / youtube.com

Sovietsky zväz (a v menšej miere dnešné Rusko) vždy považoval svoj ťažký priemysel za zdroj hrdosti. Desaťtisíce sovietskych áut, tankov či vlakov dodnes prežívajú. Niektoré v aktívnej službe, iné sú zasa odložené v garážach a pomaly podliehajú hrdzi. Šťastné kúsky sú vytiahnuté na denné svetlo a dostanú možnosť zúčastniť sa šialených experimentov.

Keďže materiálu je dostatok a dá sa lacno zohnať, ruským kutilom nič nebráni v tom, aby sa venovali divokým úpravám vozidiel či tvorbe vlastných vynálezov. Mnohí miestni uprednostňujú podomácke opravy strojov, takže ani skúsenosti z práce so železom im nechýbajú. Samozrejme, prečo by sa svojimi vynálezmi nepochválili na sociálnych sieťach?

View this post on Instagram

ВЫХЛОП ПУЛЕМЁТ – СВОИМИ РУКАМИ 😇💪🔥 как вам эксперимент? Пиши в комментариях! Поделись с другом, который любит Эксперименты и безумие 🤣 Подписывайся на 👉 @garage__54 👈 и накидай лайков ❤️👍 всегда интересное Авто безумие для вас, оригинальные видео и ТОП контент с Авто от Гараж 54! 🔥😉 Полная версия как обычно на YouTube. @garage__54 👈 @garage__54 👈 Жми подписку! @garage__54 👈 @ext24 👈 Ведущий Life #гараж54 #гараж54life #видео #авто #прикол #безумие #эксперимент #эксперименты #garage54eng #experiment #гараж54лайф #смешно #cars #авто #автомобили #ваз

A post shared by Гараж 54 (@garage__54) on

Chlapíci z ruského Youtube kanálu Garaž 54 (majú anglickú aj ruskú verziu) rozumejú autám ako málokto. Šikovní majstri poznajú každú jednu skrutku vo vozidle a s ľahkosťou ho dokážu rozobrať a znova poskladať. Netreba sa ale nechať zmiasť ich zručnosťou a vedomosťami – vnútri sú stále malé deti, ktoré hľadajú odpovede na tie najbizarnejšie motoristické otázky.

Môže auto bežať na náplň do zapaľovača? Ako funguje Lada na parný pohon? Podarí sa naštartovať auto, ktoré strávilo šesť mesiacov pod vodou? Toto sú len niektoré z nespočetne veľa tém, ktoré Garaž 54 v minulosti spracovala. Tentoraz sa chlapíci postavili náročnej výzve a priniesli na svet Ladu s nohami.

View this post on Instagram

ЖИГАХОД приделал НОГИ к МАШИНЕ 🤣💪🔥 как вам? Пиши в комментариях! Отмечай нас в Сторис – отметим тебя в ответ! 👌 Подписывайся на 👉 @garage__54 👈 и накидай лайков ❤️👍 всегда интересное Авто безумие для вас, оригинальные видео и ТОП контент с Авто от Гараж 54! 🔥😉 Полная версия как обычно на YouTube. @garage__54 👈 @garage__54 👈 Жми подписку! @garage__54 👈 @ext24 👈 Ведущий Life #гараж54 #гараж54life #видео #авто #прикол #безумие #эксперимент #эксперименты #garage54eng #experiment #гараж54лайф #смешно #cars #авто #автомобили #ваз

A post shared by Гараж 54 (@garage__54) on

Lada, ktorá má namiesto zadných kolies nohy, je niečo, čo človek vidí vo sne po veľmi ťažkej večeri. Rusi sa tento démonický výjav rozhodli priniesť do reality a chlapom z Garaž 54 s tým pomáhal tím Workroom Siberia.

Nasledujúce video dokumentuje celý proces modifikácie auta a zároveň sa môžeme pozrieť na majestátneho tátoša priamo v pohybe:

V podaní zručných majstrov to vyzerá ako brnkačka, no nadizajnovať takto zložitý mechanizmus určite nie je hračka. Najzložitejšou súčasťou konštrukcie boli nepochybne samotné „nožičky“ a ich napojenie na automobil. Garaž 54 opäť raz dokázala, že si právom zaslúži svoje milióny divákov a že Rusko je jednoducho životný štýl.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
TOP KOMENTY: Vaše najlepšie komentáre za mesiac jún

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME