Tvrdí, že žiadnu plastiku nemá. Tínedžerka sa neuveriteľne podobá na speváka Michaela Jacksona

Mladé dievča sa stalo hitom internetu.

Zdroj: Profimedia

Keď mladá Lorun Elizabeth z britského Manchesteru nahrala na Twitter svoje selfíčko, asi nemala tušenia, čo sa pod jej príspevkom rozpúta. I keď podvedome s tým možno tak trochu počítala. Ako uvádza aj portál Unilad, viacerí užívatelia si nemohli pomôcť a videli v nej zosnulého speváka Michaela Jacksona. Faktom je, že Lorun sa na kráľa popu naozaj veľmi podobá.

Berie to s humorom

Samotná Lorun si je toho zrejme tiež dobre vedomá, keďže svoju fotku doplnila popisom Blame It On The Boogie. To je, pravdaže, názov známej pesničky skupiny Jackson 5, v ktorej Michael Jackson pôsobil už ako dieťa.

Lorunin príspevok sa okamžite stal virálnym. Pozbieral približne 110-tisíc lajkov a viac ako 28-tisíc zdieľaní. Mnohí ľudia si dokonca neodpustili ironické komentáre v štýle: „Michael, si to ty?“ Ďalší vo svojich komentároch odkazovali napríklad na legendárny Jacksonov album Thriller a robili si žarty, že Michael Jackson v nebi volá políciu, pretože sa stal obeťou krádeže identity.

Lorun však celú situáciu vzala s veľkým nadhľadom a humorom. Ako sama povedala, veľmi dobre vie, že na niektorých fotkách sa na Michaela Jacksona podobá. „Moja reakcia, keď mi to ľudia povedia, je vždy pozitívna,“ povedala. „Vidím v tom ten humor, nie som ten typ, ktorý by sa urážal za niečo, čo o mne niekto napíše online.“

Musela riešiť falošné obvinenia

Mnohé komentáre ju tak podľa vlastných slov dobre pobavili. Jediný príspevok na Reddite, ktorý sa jej dotkol, bolo tvrdenie, že absolvovala niekoľko plastických operácií, aby sa na Jacksona podobala. To ale nie je pravda a Lorun bola rozčarovaná, že o nej niekto dokáže šíriť podobné nezmysly. „Nahnevalo ma to, pretože to nie je pravda a niektoré komentáre neboli vôbec pekné. Takže som neskôr celý príspevok zmazala.“

Väčšinou však dostáva pochvalné komentáre a správy, prípadne nejaké tie neškodné vtipné narážky. „Je to sranda, keď vidím všade svoju tvár. Nemôžem pred tým utiecť!“ dodala Lorun.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
35
Haha
Woow Woow
33
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nahí ľudia, výtržníci a nebezpečné pády. Burger King stavil na nezvyčajnú formu reklamy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME