Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Twiinska dostala od Victora kopačky až dvakrát. Bola iba známosťou na jednu noc?

Za ich rozchod vraj mediálny tlak nemôže.


Ešte pred mesiacom sme ťa informovali o tom, že jedna z Twiinsiek Daniela zrejme prežíva jedno z najhorších období v živote. Tvorila totiž pár s o 11 rokov mladším Victorom Ibarom, slovenským hercom a študentom medicíny.

Ich vzťah však netrval dlho a Daniela krátko nato otehotnela. Dvojica však minulý mesiac informovala o smutnej správe, a to nielen o tom, že ukončili vzťah, ale tiež o tom, že prišli o ich spoločné bábätko, ktoré Daniela nosila pod srdcom.

„Victor sa potom v júli úplne otočil a len jej zavolal, že sa ešte necíti na takú zodpovednosť a nechce byť otcom. Daniela z toho bola zdrvená, nechápala, čo sa stalo, lebo nič tomu nenasvedčovalo. Pár dní po tom, čo sa s ňou takto rozišiel, začala Daniela krvácať a o bábätko prišla,“ udal anonym.

Teraz Victor prostredníctvom Instagramu odpovedal fanúšikom na otázky, ktoré mierili aj na jeho bývalý vzťah a stratu dieťatka. Veľa vecí sa nedá vyriešiť hneď. Chce to čas,“ priznal Victor a zároveň dodal, že sa so stratou dieťatka ešte nevyrovnal.

S Twiinskou sa nerozišiel iba raz

S Danielou sa spoznali počas šou Let’s Dance, no on ešte vtedy tvoril pár s vtedajšou priateľkou, ktorú kvôli speváčke opustiť nechcel. „Najprv to bola nová známosť, po troch týždňoch som to ukončil a dostal som echo, že čakáme. Tak som sa snažil to dať dokopy, ale nepodarilo sa z mojej strany,“ priznáva Victor.

Na záver dodal, že k rozchodu s Danielou neprišlo kvôli mediálnemu tlaku, ale kvôli príchodu k svojim vnútorným hodnotám.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.