Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Týchto 5 situácií ti zaručene znechutí deň

Niekedy sa zdá, že je každý deň ako pondelok.


Poznáš ten pocit, keď máš pred sebou celý deň a len sa tešíš na to, čo prinesie? No, bohužiaľ, niekedy sa stane, že tieto plány sa vyparia v okamihu, keď sa dostaneš do jednej z týchto 5 situácií.

1. Infarkt pri šoférovaní

Stojíš v kolónach, snažíš sa dostať čo najrýchlejšie do práce a vtom sa to stane – magor v aute pred tebou ti nechce dať prednosť a ty sa ocitneš v situácii, ktorá ti vyvolá mini infarkt. Aj keď sa snažíš nenadávať, vtedy tebou prejde 100 bleskov a nadávky sú to jediné, na čo sa zmôžeš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Negatívni ľudia

Nie je nič horšie, ako keď tvoj pozitívny deň pokazí osoba a jej negatívne reči. Ako sa jej nedarí, nič ju nebaví, ceny idú hore. Koho to zaujíma?

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Peniaze

Každý z nás žije niekedy od výplaty k výplate. Máš na účte pár eur a snažíš sa nejak vyžiť. Prehadzuješ v ruke každý cent, a zrazu ti strhnú za predplatné, ktoré si zabudol zrušiť. Nevadí, jesť budeš budúci mesiac.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Vybitý mobil

Nie je nič horšie, ako keď si zabudneš dať nabiť večer telefón a ráno pri ceste do školy alebo práce zistíš, že máš 3 % batérie. Hľadáš nabíjačku, ale márne, pretože žiadnu nemáš. A tak obvolávaš ľudí okolo teba, či ti ju nemôžu požičať. No s tvojou introvertnou povahou to je ťažké…

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Čakačky na úrade

Ideš si niečo vybaviť na úrad. Má ti to zabrať 5 minút, ale pani Jarka sa rozhodla dať si obednú siestu, a ty len cítiš, ako pomaly starneš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje