Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej
Zdroj: ©Shutterstock

Typické správanie influencerov, ktoré väčšina z nás veľmi nemusí

Na tieto veci sú už staré aj deti 90. rokov...

Každý, kto má Instagram, veľmi dobre pozná slovo influencer a aj niektorých ľudí, ktorí sa týmto slovom označujú. Či sa ti to páči, alebo nie, skrátka sa stali súčasťou nášho sveta. Ako vo všetkom, aj medzi nimi sa nájdu dve skupiny – tí, ktorých sa oplatí sledovať, a takí, ktorí ti idú miestami už poriadne na nervy.

Buď ich vidíš všade, aj keď nechceš, alebo ich sleduješ pre pobavenie, prípadne tvoj pohár trpezlivosti pretiekol a dostali tvoj “unfollow“. Sú skrátka veci, ktoré ak influenceri robia (alebo nerobia), lezú nám poriadne na nervy. 

Pridajú milión stories za deň

Ten fakt, že ich sledujú tisícky ľudí, im asi dáva pocit, že tí ľudia sú neskutočne zvedaví na to, čo robia každých päť minút. Väčšina ľudí od influencerov očakáva nejakú pridanú hodnotu. Poznatok o tom, ako dlho bola slečna v nákupnom centre, alebo bumerang so štrngajúcimi pohármi k tomu naozaj nepatrí.

Samozrejme, že je na nich ich tvár s rôznymi filtrami a hudbou. Wow

Ak to nie sú bumerangy, tak samozrejme minimálne desať za sebou nasledujúcich videí, ktoré dôkladne zobrazujú tvár konkrétneho človeka. Pretože už sme takmer zabudli, ako vyzeral včera, lebo podobných stories pridal iba 25. No a nesmieme zabudnúť tiež na veľmi dôležitú úlohu mnohých influencerov, ktorej sa zhostili, a teda prezentácia instagramových filtrov.

Shutterstock

Pred týždňom propagovali jeden produkt, a teraz bez hanby podobný od konkurencie

Nehovoriac o tých prirodzených fotkách, ktorými tie produkty občas propagujú. Ak si máme na odporúčanie influencera niečo kúpiť, tak nejak očakávame, že produkt poznajú a používajú ho. Keď jeden týždeň propaguje niečo a druhý týždeň niečo podobné, ba dokonca rovnaké, len od inej značky, začne to byť podozrivé. Samozrejme, oba produkty sú jedny z tých najlepších.

Odporúčame prečítať:

10 nechutných faktov o zvieratách, pri ktorých tvoj žalúdok urobí kotrmelec

Chvália sa drahými vecami

Akoby niektorí influenceri zabudli, že aj oni boli kedysi len obyčajní ľudia a vlastne stále nimi aj sú. Tak trochu zabúdajú na to, že ich väčšinou sledujú obyčajní ľudia a im je naozaj ukradnuté, že majú na sebe niečo, čo stálo stovky až tisícky eur. Navyše, keď sú tie handry ešte aj nevkusné. Ako sa hovorí, vkus si nekúpiš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť