Typy chalanov, ktorých stretneš na sociálnych sieťach a zoznamkách

Niekoľko z nich máš v priateľoch zaručene aj ty

Zdroj: maxpixel.net

„Kto nie je na facebooku, nežije.“ Nie je to tak dávno, čo tento citát nabral na dôležitosti a dnes môžeme pokojne prehlásiť, že je pravdivým. Na sociálnych sieťach je už jednoducho takmer každý. Prostredníctvom svojho profilu sa snažíme o sebe čo najdôveryhodnejšie vypovedať to, kto vlastne sme.

Alebo v niektorých prípadoch, kým by sme byť chceli. Fotky, statusy, spôsob písania, dokonca i frekvencia našej aktivity vytvára nášmu virtuálnemu okoliu náš obraz. Dnes by sme sa chceli povenovať 8 najčastejším typom chlapčenských alebo teda mužských profilov. Ktorý z nich vás, prípadne vašich priateľov vystihuje?

1. Profil typu „auto je moja frajerka“

Dievčatá, tak tohto chlapca nezbalíte. Zabudnite na to. Jeho srdce je už dávno zadané a do svojej lásky investuje mesačne viac ako do seba. Napriek tomu však nemusí vyzerať vždy lákavo a na atraktivite jej nepridajú ani vytunené časti, ktoré stáli viac ako tá kabelka, po ktorej túžite. No typu „auto je moja frajerku“ to absolútne neprekáža, ba naopak.

Svoju lásku má na svojom profile vystavenú jednoducho v každej situácii. Pri výmene oleja, pri novej estetickej úprave ako aj pri rutinnej situácii. A profilovka? Len on s preloženými rukami a vážnym výrazom, západ slnka, kopec a jeho auto. Ó, áno, smola. Tento chlap je už zadaný.

Coche Wtf GIF - Find & Share on GIPHY

2. Typ „na mojom názore záleží najviac“

Natočili nový film? Jeho profesionálna recenzia s každým druhým odborným slovom zo slovníka cudzích slov o rozsahu 230 slov je už aj v komentároch. Fico podal demisiu? Jeho konšpiračná teória je na svete a všetci sme idioti. Petržlen je drahý? On vie prečo.

Referendum o homosexuáloch? On má v tom jasno. Nie si si istý tým, ako myslel básnik svoje slová? On ti to rád vysvetlí. Tento človek je samozvaným sudcom, radcom a vlastne nikto doteraz nechápe, prečo robí v Tescu za pokladňou.

Stronger Together Justice GIF by Laura Salaberry - Find & Share on GIPHY

3. Bodybuilder

Fajn, nebudeme si klamať. Tento typ ťa prvý mesiac naozaj veľmi bavil a vlastne ťa niekedy jeho fotka predsa len poteší. No čo je veľa, to je veľa. Áno, jasné, chápem, cvičíš. Nemusíš dávať preto denne na facebook štyri fotky o zrkadlo z fitka, s uterákom po sprche, doma a ešte aj s tým hlúpym šalátom. Priazeň na sociálnych médiach by nemala byť tvojou najsilnejšou motiváciou…

Bring It Bodybuilder GIF by Daily Mail Online - Find & Share on GIPHY

4. Hráč

Na tomto profile sa vlastne nikdy nič nové nedozvieš. Profilovku, ak ju vlastne má, tak ju má ešte z prváckeho fotenia na základnej škole a nezmenil si ju už 6 rokov. Všetko, čo postne, sú len nejaké hlúpe linky na prízemné hry. Tvoju fotku nikdy nelajkol, ani nikoho iného.

Tvoje statusy ho nezaujímajú, rovnako ako nikoho iného. Nestretol si ho už celé desaťročia, netušíš, či ešte býva v meste, v ktorom si myslíš, že býva. Vlastne ani nevieš, načo ho tam doteraz máš.

Gargalhada GIF by Totorial - Find & Share on GIPHY

5. Cestovateľ

Veľmi, veľmi atraktívny typ profilu. „Presne to by som chcela,“ povieš si. Raz dá fotku z čínskeho múru, potom zase z tropického pralesu či ružovej pláže. No kto by nechcel? Títo užívatelia si zväčša na svojom profile veľmi potrpia, no ich nezávislosť ich zväčša robí nedostupnými. Koho smola? Naša. Cesty v romantickej dvojke razantne odmietli.

Travel Lol GIF by Chris Timmons - Find & Share on GIPHY

6. K*revník

Prišiel nový mesiac, čo to znamená? Zmenu profilovky s bývalou priateľkou na fotku s novou slečnou. Samozrejme, nesmieme zabudnúť na popis toho, ako veeeľmi ju miluje. Už štvrtú tento rok a to neprišlo ešte ani leto. Niežeby sme závideli, to nie. Vlastne z toho vzniká celkom dobrá zábavka stalkovať potom profil jeho ďalšej bývalej a snažiť sa uhádnuť, ako asi zareagovala. Hmm, profilovku si zmenila na čiernu. Ou…

Zara Larsson Shrug GIF by Genius - Find & Share on GIPHY

7. Motivátor

Je tvojou zásobárňou múdrych rád. Všetok motivačný odpad, ktorý sa dá zdieľať, zdieľa. Nenápadne poukazuje na všetky tvoje nedostatky i neresti spoločnosti, pozitívny prístup ku všetkému ti núka toxickejšie ako Jehovista svoju vieru. Jeho zbraňou sú obrázky s dramatickým podtextom, no činy zväčša žiadne.

Motivational Just Do It GIF - Find & Share on GIPHY

8. Po rozchode

Silený úsmev na každej selfie, barové fotky s fľašou v ruke a kamarátmi, a defky. Bezstarostnejšie vyobrazenie života by ste hľadali len ťažko. No vy dobre viete, že táto fingovaná kamufláž nie je určená pre vás, ale pre jeho bývalku, s ktorou chodil 6 rokov a kúpili si už aj spoločné auto a bývanie.

Nieee, vôbec ho to netrápi. Naozaj chcel ísť do ministry na toho spoteného dj-a, aj keď house vždy nenávidel. Naozaj je spokojný, verte mu. Niekto by mu mal možno vysvetliť, že antidepresíva a alkohol nie sú práve najlepšia kombinácia.

Fake Smile GIF - Find & Share on GIPHY

Poznáš týchto týpkov alebo sme na niekoho zabudli? Daj nám vedieť! 🙂


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mladá Austrálčanka investovala do svojho tela už 26-tisíc dolárov. Raz by chcela vyzerať ako drak

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME