Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Zoznamovanie sa s novými ľuďmi a potenciálnymi partnermi už nie je také komplikované ako kedysi. Rôzne zoznamovacie inzeráty v novinách a neslávny pokec nahradili všelijaké aplikácie. Oceňuje ich hlavne veľa introvertov, ktorí netúžia zomrieť sami, prípadne by si radi našli nejakých nových kamarátov.

Medzi obľúbenými aplikáciami na zoznamovanie sú hlavne Tinder a Badoo. Tie ti vôbec nie povrchne, veď ide o prvý dojem, hodia na výber niekoľko mužov či žien, ktorých si vyberáš na základe fotografií. Samozrejme, môžeš si o nich aj niečo prečítať, ak neboli lenivé lemry a vyplnili si profil.

Takže je to v konečnom dôsledku ako hľadanie ihly v kope sena. Ale ako hovorí múdre latinské príslovie: „tŕnistou cestou ku hviezdam!“ Na obhajobu týchto aplikácií, poznám hneď niekoľko ľudí, ktorí majú vďaka nim dlhoročný vzťah, dokonca sú už aj manželia.

Každá žena, ktorá pobrázdila čo-to na zoznamkách, sa určite už minimálne na internete stretla s niektorým z týchto typov. Samozrejme, nebude to len o mužoch, ženy vôbec nie sú sväté, chystáme aj článok o typoch žien, ktoré muži stretávajú na zoznamkách. Muži, chlapci, čoskoro si aj vy prídete na svoje.

Frajerko

Ten typický chalanko s fotkami bez trička a pekáčom buchiet na bruchu. Svoj opis v profile dokáže vytvoriť iba pomocou emoji, maximálne si tam napíše váhu, výšku a dĺžku. Toto väčšinou nie je chalan, ktorý hľadá lásku na celý život, skôr zábavu na časť noci. A je veľmi pravdepodobné, že hrá futbal a okrem toho má frajerku. Ale niee, jej to nevadí, majú taký otvorený vzťah.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/sexy-boy-ir7AKOLSGXYdy)

IT-čkár

Chalan, ktorý väčšinou splýva so stenou v kancelárii, kde robí. Konverzácie začína vetou „vôbec neviem, ako to tu chodí…“. Pri takýchto chalanoch musíš jednoducho zobrať iniciatívu do vlastných rúk a ani nevieš ako, prídeš na to, že je to vlastne veľmi super človek. Vo väčšine prípadov. IT-čkár dokáže rozprávať o naozaj zaujímavých veciach. Ak sa však stane, že vaša konverzácia začne viaznuť, tak sa ho opýtaj na dark web.

Hyperaktívny

Niekedy vie byť takýto muž celkom otravný. Napísal ti ako prvý a ak si mu náhodou neodpísala po 3 hodinách, tak sa už ospravedlňoval, že zle začal a podobne. Pritom ty si len nebola na mobile. Chrli na teba otázky, akoby bol vyšetrovateľ NAKA a teba to pomaly, ale isto začne otravovať. Tento chlapec väčšinou zúfalo túži po láske a často si svoju obeť veľmi rýchlo zidealizuje. Treba ho preto trochu upokojiť a vysvetliť mu, že to ty si tá, ktorej tikajú biologické hodiny, tak nech sa tak nespráva.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/love-i-you-that-70s-show-2dQ3FMaMFccpi)

Slobodný otecko

Áno, aj takí existujú. Spoznáš ich podľa toho, že majú na fotkách okrem seba aj malé dieťa a v profile nepíšu, koho to dieťa je. Sú to väčšinou veľmi milí a vyspelí muži, ktorí môžu byť mnohokrát aj dvadsiatnici, ale otcovstvo ich prinútilo dospieť. V prípade, že tebe už veľmi nahlas tikajú biologické hodiny, toto sú muži, s ktorými si často padneš do oka. Je však dobré zistiť si, prečo vlastne sú slobodní oteckovia.

Stratený

Je to ten typ chlapca, ktorý sám nevie, čo so životom a aj keď si to nepriznáva, že niečo na zoznamke hľadá, tak opak je pravdou. On hľadá niekoho, kto ho zachráni, preto skúša všetky možné spôsoby. S takýmto chlapcom môžete byť veľmi dobrí kamaráti, ale ak túžiš po vzťahu, tak s týmto chlapcom by si sa rútila akurát tak do záhuby.

Zúfalý

Je veľmi často spojený s hyperaktívnym v jednej osobe. Muž, chlapec, ktorý jednoducho túži po láske, mal dlhoročný vzťah, ktorý mu skončil a on teraz spoznáva, ako vlastne svet fungoval. Keďže s tým má značné problémy, tak hľadá niekoho, kto by mu s tým pomohol. Okamžite sa zamiluje do každej druhej dievčiny na internete a hneď ju pozýva po prvom „ahoj“ na rande.

Gentleman

Taký, ktorého nájdeš naozaj málokedy. Dobre vychovaný, milý muž, ktorý vie, čo sa patrí. Je možné, že ti bude na internete vykať. Chvíľu sa cítiš ako kráľovná, ale potom ti to príde trochu divné.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/HallmarkChannel-hcroyalmm-w9d5cLgx8p2vubZOyp)

Čudák

Po tom, čo s ním prehodíš pár slov sa začne na väčšine vecí, ktoré mu mnohokrát zo srandy napíšeš, urážať. Pýta sa ťa na veci, o ktorých nemá odkiaľ vedieť, takže ťa potajme stalkuje na sociálnych sieťach. Po tom, ako si ich všetky nastavíš na súkromné a neodpisuješ mu na správy, začne ťa kontaktovať všade možne, až kým si ho nezablokuješ. Pri odchodoch z práce sa potom obzeráš poza plece, či ťa náhodou niekto nesleduje.

Tvoj pravý

Môže ním byť aj čudák, aj otecko alebo ani jeden z týchto typov. Možno si ani nikdy nebudete písať, lebo jednoducho výzor zvíťazil, avšak realita môže byť úplne iná. Nakoniec sa stretnete niekde na párty, v bare a zistíte, že ste možno aj mali match, ale namiesto písania si na internete ste nevedome počkali, kým sa stretnete. A možno sa skrýva medzi všetkými tými chalanmi tam, tak swipuj doprava!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/noise-background-hand-heart-jbbXfBJDKl5W8lexTu)

Titulná fotka: Charles Deluvio, Unsplash


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť