Typy diskotékových baličov, ktorých stretneš na každej víkendovej párty

Bez týchto chlapíkov by to už na diskotéke nebolo ono.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Víkend je pomaly tu a to pre mnohých Slovákov znamená, že o niekoľko hodín budú brázdiť nočné kluby. Práve tieto miesta sú však charakteristické niekoľkými typmi návštevníkov, ktoré dokáže rozlíšiť každý priemerný pozorovateľ.

Náš ilustrátor sa tentokrát zameral na mužskú časť populácie, ktorá sa na týchto miestach všemožne snaží zapôsobiť na opačné pohlavie. Zhodnotenie, ako sa mu to podarilo, necháme na vás. 

Mr. Biznisman

Retiazka na tričku, napumpované svaly a podnapitý stav. Priekupník s maximálne tak gumovými macíkmi, ktorý čo najhlasnejšie prezrádza, že peniaze u neho nehrajú žiadnu rolu. Ako vždy prišiel len riešiť „biznis“. Zabúda však podotknúť, že jeho biznis je predaj hier na Playstation deťom. Tak isto nespomenie, že po rande ťa zavolá do detskej izby v nádeji, že otec a mama budú v práci.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Natrundžaný

Čo viac si môžeš priať, ako keď ťa na diskotéke otravuje sebavedomý odpad spoločnosti? Alkohol je pre mnohých ľudí vykúpením zo svojho smutného života, no pre normálnych ľudí je vykúpením nestretnúť takého alkoholika. Otravné indivíduum, ktoré čaká, že sa nad ním niekto zľutuje. Žiaľ, ktorá žena či dievča úprimne túži mať muža, ktorý chľastá?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čakateľ

Chalan, ktorý stojí niekde na okraji a čaká. Čaká na začiatku diskotéky, čaká počas jej priebehu a čaká aj na konci. Je to smutné, pretože sa ničoho nedočká. Stojí tam, mysliac si, že raz sa stane zázrak a tá kráska sa mu prihovorí.

Možno by stačil len úsmev, ale ani to sa ešte nestalo. Zabúda na fakt, že medzi desiatkami ľudí sa stratí behom minúty. Možno keby si dal reflexnú vestu, všetko by bolo inak…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pretekáris

Slnečné okuliare na diskotéke? Hneď vieš, že ide o pacienta, ktorý sa má tak rád, ako nikdy nebude mať rád teba. Jeho vzhľad akoby z nemeckého katalógu z 90. rokov. V ruke energeťák, pretože na disco prišiel svojím luxusným autom.

Luxusným 25-ročným autom, ktoré prechádza cez STK len preto, že tam má kamoša. Každý týždeň hľadá nové súčiastky, aby sa mu nerozpadlo po ceste do susednej dediny.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Chalan bez očakávaní

Nie je to Adonis, ani model, ani priemer, ale jemu to je jedno. Jediné, čo ho aktuálne zaujíma, je občerstvenie. Následne až potom je mysľou znovu doma, pri mnohých obľúbenom Wow-ku a pri virtuálnej žene, s ktorou bude piť do rána. Diskotéku berie ako nutné zlo, aby jeho okolie nevravelo, že je naozaj čas dať sa liečiť.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ten dôležitý

Prišiel tam, len aby sa ukázal, aby ho obdivovali. Je to len preto, že doma ním opovrhuje aj jeho akvárijná rybačka Jožo. Je to jedináčik, ktorý má pocit, že svet sa točí len okolo neho, je stredobodom vesmíru a každý pohľad je venovaný len jemu. Postaví sa ku parketu s pocitom tigra v srdci, a čaká, kto si vypýta podpis. Podpis? Áno, podpis, pretože má už takmer 2000 sledovateľov na instagrame!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Gentleman

Takmer už beznádejne vyhynutý druh. Stretnúť zdvorilého muža, ktorý je sebavedomý a zároveň sa vie úctivo správať k žene, je rarita. Tento druh je medzi mužmi nazývaný skôr ako „trtko“ a medzi ženami ako „sympoš“. Príčinou vyhynutia tohto druhu je fakt, že je to ešte stará škola s inými hodnotami.

Žiaľ, veľa žien má dnes iné priority, a preto aj vlastnosti, ako napríklad byť milý a úprimný, sú u muža zbytočné. Dôležitejšie je to, koľko má chlap v peňaženke kreditiek, a akým autom prišiel. Aj to je dôvod, prečo sa veľmi darí druhom ako Mr. Biznisman. 

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
54
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Baby Yoda" zo seriálu Mandalorian sa stal miláčikom všetkých fanúšikov Star Wars

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME