Typy džínsov, ktoré sa nájdu v každom šatníku. Aj tom tvojom.

Napríklad tie, ktoré už vyzerajú ako vytiahnuté z koša, ale aj tak ich stále miluješ…

1. Máš ich už večnosť

Nohavice, ktoré hádam naozaj rastú spolu s tebou. Hoci už miestami vyzerajú akoby si dali tour de všetky kravské žalúdky minimálne trikrát a mama ti neustále prízvukuje, že by už mali poputovať do koša, pre teba sú to stále tie najpohodlnejšie, vyťahané a zošúchané zlatíčka. A noačo, že občas vypadáš ako bezdomovec.

ⓒ Maritsa Patrinos

2. Vyvalila si nekresťanské prachy za to, aby vyzerali, že ich máš večnosť

Dnešná doba má skutočne veľmi zaujímavý charakter a zaujímavo nastavené hodnoty – človeka nedostaneš do zubárskeho kresla ani žeriavom, lebo on za nejaké hodinové čoro-moro s vŕtačkou a zubným kameňom predsa nedá tri stovky, ale pokojne toľko isto zacvaká obchodu, aby si domov odniesol diery s kúskom rifľoviny.

ⓒ Maritsa Patrinos

3. Nechcelo sa mi kupovať šortky…

…tak som odstrihla zo svojich normálnych džínsov. Alebo lepšie povedané, nájsť v našich obchodoch kraťasy, ktoré by sa dievčaťu nevryli až do maternice, nebálo by sa v nich predkloniť a zároveň by neboli príliš dlhé, je nezlúčiteľné s ľudskými schopnosťami.

ⓒ Maritsa Patrinos

4. Sú vyhnuté

Lebo boli dlhé. Lebo si žgrloš dať pár eur za krajčírku. Lebo si ešte nemal cestu okolo babkinho domu, ktorá by ťa okrem skrátených nohavíc obdarila aj porciou rezňa so zemiakovým šalátom alebo palacinkami. Lebo si miniatúrny hobit, na ktorého nikto nešije oblečenie. Lebo návrhári oblečenia očividne nikdy nevideli hobita. A tak. Dôvodov je mnoho, no tak či onak – gate sú vyhnuté.

ⓒ Maritsa Patrinos

5. Neprali sa pol storočia

Obdobie, kedy tieto džínsy naposledy uzreli svetlo (tmu) bubna práčky sa datuje niekde do obdobia druhohôr a dinosaurov. Tričko si síce meníš každý týždeň, pri predstave, že by si si mala dať tie isté nohavičky na seba viac ako raz, sa ti obracia žalúdok, ale gate? Pokiaľ na nich nie je pestrý vzorkovník celého jedálneho lístka za posledný mesiac a telesné tekutiny tvojho drahého, tak sa ešte stále dajú nosiť.

ⓒ Maritsa Patrinos

6. „Jazdím často na bicykli“

Alebo v preklade moje stehná sa rozhodli svojou veľkosťou a kyprími tvarmi sabotovať všetky moje obľúbené nohavice, ktoré majú teraz diery medzi nohami. Fasa. Fakt fasa.

ⓒ Maritsa Patrinos

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: ⓒ Maritsa Patrinos

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 najväčších filmových klamstiev o živote tínedžerov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME