Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée
Zdroj: ©Shutterstock

Typy frajeriek, ktoré potajme neznášajú všetci tvoji kamaráti

Každý raz chodil s dievčaťom, ktoré žiarlilo nielen na kamarátky, ale aj na kamarátov.

Vždy, keď sa tvoj kamarát zaľúbi, tak sa tešíš spolu s ním, lebo tak to predsa kamaráti robia. Občas sa však stane, že sa zaľúbi do osoby, ktorá sa k nemu nie úplne hodí. Nikto však nemá srdce povedať to dotyčnému, lebo je konečne šťastný.

A aj tak by to zaslepený láskou nevnímal. Sú rôzne typy frajeriek, ktoré tvoj kamarát (alebo aj ty) môže(š) mať, no ani jedna z nich nie je tá pravá. Lebo tú pravú majú radi aj tvoji kamaráti.

S permanentnou menštruáciou

Ako kamaráti absolútne netušíte, prečo sa s touto slečnou vôbec dal dokopy. Odkedy ste ich videli prvýkrát spolu, tak sa neustále len hádajú. Jej najčastejšie odpovede sú: „Neviem‘‘, „Nič mi nie je‘‘, „Nechaj ma na pokoji‘‘ a „Rob si, čo chceš‘‘.

Akonáhle si však jej frajer začne robiť, čo chce, tak prichádza dráma. Tvoj kamoš je neustále smutný, lebo sa spolu iba hádajú, a nik netuší, prečo ju vlastne chce a ostáva s ňou naďalej.

Otravná

Tá, ktorá s ním musí byť všade. Na pive, na futbale, všade. Už neexistuje nejaká pánska jazda ani chata plná alkoholu a zverín, nič. Už neexistuje ani váš kamarát. Už sú to len oni. Zrazu zanevrel na svoj starý život a je to úplne iný človek. Preto sa s ním ako kamaráti na chvíľu rozlúčite.

Helena Lopes, Pexels

Má veľa kamarátov

Slečna, ktorá sa zásadne kamaráti len s chalanmi. Občas to však vyzerá skôr tak, že má niekoľko tých frajerov a jej naozajstný partner sa cíti ako jej kamarát. Pri tejto žene sa len ťažko udržiava chladná hlava. Hlavne, keď flirtuje s tvojím najlepším kamarátom. Ale nie, on to naozaj nevidí.

Chce byť obľúbená

Tvojim kamarátom sa snaží tak veľmi zapáčiť, že im nosí torty, jedlá a volá vás neustále na grilovačky a iné posedenia u nej doma. Okrem toho sa snaží všetkých slobodných kamarátov zoznámiť so svojimi skvelými kamarátkami. Samozrejme, aby ste mohli spoločne chodiť na rande.

Shutterstock

Tá, ktorá je trochu mužská

Keď s vami pozerá futbal alebo hokej, tak pri tom najviac zo všetkých nadáva. To, že pri každom odpití z piva si grgne na celú miestnosť, je už len taká maličkosť. Je to dievča, z ktorého princezná jednoducho nikdy nebude. V prípade, že sa chce niekto na párty biť, tak ona svojho frajera aj kamošov určite ochráni.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci sa podelili o historky z príšerných rande, vďaka ktorým budeš rád, že nerandíš

Niečo na nej nehrá

Slečna, ktorá má takú zvláštnu iskru v očiach. Môže byť nádherná, milá, no niečo na nej nehrá. Postupom času sa ukáže, že je nejakým spôsobom šialená. Myslí si, že Zem je plochá a bude tvojmu kamarátovi robiť scény aj z totálnych maličkostí.

Shutterstock

Tá, ktorá ho kompletne zmení

Buď s ňou začne chodiť do divadla alebo na balet a iné podujatia, na ktoré nikdy predtým nechodil. Prípadne sa z neho stane zrazu vegetarián, jehovista, no každopádne, už to nie je on. On vám však tvrdí, že to je úplne normálne a už predtým mal k týmto veciam vzťah a jedine s ňou môže byť konečne sám sebou.

Žiarlivá

Akonáhle jej frajerovi volá nejaké dievča, tak ho upodozrieva z nevery. Žiarli nielen na ženy, ale aj na mužov, a teda tvojich kamarátov. Preto sa postupne prestanete stretávať, lebo ty, zaslepený láskou, si vyberieš radšej ju ako ich.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť