Typy ľudí, ktorých nájdete na zoznamkách

Ľudia by sa nemali hádzať do jedného vreca, no pri prezeraní nejakej zoznamky celkom určite natrafíte aspoň na jeden z nasledujúcich typov.

Okrem sociálnych sietí existuje na internete aj množstvo všelijakých zoznamiek, kde sa dá spojiť s inými ľuďmi. Každý sa na nich určite niekedy ocitol, či už z pocitu zúfalstva alebo iba zo srandy a počas takejto návštevy ste si určite všimli, že existuje veľmi veľa typov ľudí, ktorí takéto služby využívajú. A tu je zoznam tých najlepších z nich:

1. Neviniatka

Panici a ľudia, ktorí práve objavili internet. Naivne si myslia, že všetko, čo nájdu na internete je pravda, profilové fotky sú všetky skutočné a svoju osudovú lásku nájdu po pár správach na pokeci.

https://media.giphy.com/media/OUKCUp9wO8a52/giphy.gif

2. Prílišní snaživci

Zľahka sa prelínajú so skupinou neviniatok, no zahŕňajú aj skúsenejších jedincov, ktorí ale stále veria v pravú lásku. Sú neúnavní, píšu vo dne aj v noci a na amatérske baliace frázy sa snažia zbaliť takmer kohokoľvek.

3. Tí, čo čakajú, že napíše opačné pohlavie

Permanentne sú online, no nikdy neurobia prvý krok. Radi sa nechajú dobýjať a naozaj nezáleží, či je to muž alebo žena (aj keď väčšinu tohto typu tvoria ženy, ani muži nie sú výnimkou). Ak sa im aj niekto páči, donekonečna navštevujú profil osoby, na ktorú sa zamerajú a dúfajú, že si ich všimne. Lebo ozvať sa prvý je pod ich úroveň.

https://media.giphy.com/media/XGPKhUDYHFh4s/giphy.gif

4. Profesionálni baliči

V rukáve majú snáď tisíc baliacich fráz, ktoré každý dávno pozná z béčkových filmov, ale ich hlavnou zásadou je, že sa aj tak nevzdávajú. Ak nezaberie jedna, skúsia inú, posielajú žmurkajúce smajlíky a srdiečka na dotvorenie výsledného efektu a zúfalo čakajú, že sa nejaká rybka na ich návnadu chytí. A väčšinou zaberie nejaká z vôd neviniatok, pretože na sladké rečičky sa dá ľahko namotať.

5. Peniaze aj za úsmev

Osoby z tejto skupiny majú potrebu chváliť sa svojimi bankovkami a myslia si, že všetko sa dá kúpiť. Takisto patria medzi baličov, len nebalia na reči, ale na eurá. V ich svete to takto zväčša aj funguje, no keď narazia na človeka, ktorý ich peniaze nepotrebuje, ich ego dostane poriadny kopanec.

https://media.giphy.com/media/TLayDh2IZOHPW/giphy.gif

6. Predvádzači

Revírom tejto skupiny je hlavne pokec, no aj iné zoznamovacie aplikácie. Jedná sa o ľudí, ktorí rozhovor začínajú najčastejšie frázou „Ahoj, tu je heslo od albumu, pozrieš sa?“ alebo jej obdobou. V lepšom prípade dostanete takéto varovanie, v tom horšom vám bez varovania rovno pošlú svoju fotku. A nie, nie je to fotka ich pekných očí. Medzi tento typ patria v drvivej väčšine prípadov chlapi, preto mi dovoľte dať vám jednu radu, ako žena: Viem, že je to vaša pýcha, ale pokiaľ si to niekto vyslovene nevypýta, obdivujte si ju sami.

7. Pán/pani „diskrétne stretko“

Rozvinutá forma predvádzačov. A samozrejme, oplývajú aj peniazmi a neboja sa to zdôrazniť. Svoju hru posunuli na nový level a okrem svojich fotiek ponúkajú ľuďom naozajstné „rande“. Základom tohto stretnutia je finančná odmena a dlhodobá mlčanlivosť. Vek týchto jedincov býva spravidla viac ako štyridsať rokov a je lepšie sa im vyhnúť.

https://media.giphy.com/media/orQcYiNgmIeiI/giphy.gif

8. Nikdy neodpíše

Posledným typom sú netýkavky. Prihlásili sa, vytvorili a vyplnili profil, nahrali 37 fotiek svojich našpúlených pier z každého uhla, no ak sa im niekto odváži napísať, nikdy sa neohlásia späť. Inak povedané, oni sa neprišli zoznamovať, iba ukázať.

Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 vecí, kvôli ktorým sa „tešíš“ na zimu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME