Typy ľudí na hororovom filme, bez ktorých by to už ani nebolo ono

Horor v kine si už bez nich ani nevieš predstaviť.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Niektoré návštevy kín sa nám dokážu postarať o skutočne zaujímavé zážitky s cudzími ľuďmi, o ktoré pravdepodobne nikto z nás nestál. Náš ilustrátor si zobral na mušku hororové filmy a divákov sa mu podarilo rozdeliť na nasledujúcich 9 typov.

Väčšina z nich je neškodná a film prežíva v tichosti, no nájdu sa medzi nimi aj exoti, ktorí sa musia o svoje pocity podeliť s celou kinosálou. S ktorým z týchto typov ľudí sa v kine stretávaš najčastejšie?

Strachoprd

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ani sám netuší, čo robí na tomto type filmu, a predsa je tu. Nezáleží na tom, či chcel dokázať sebe alebo svojim kamarátom, že na to má gule… jedno je však isté – počas filmu aspoň raz zaznie jeho prenikavý výkrik.

Ten nad vecou

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tohto chlapíka len tak niečo nevydesí. Ide o skutočne náročného diváka, ktorý má napozerané takmer všetky horory a veľmi rýchlo dokáže identifikovať kvalitný horor od toho „lacného“.

Užasnutý

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nezamýšľa sa až tak nad kvalitou deja a sledovanie si skutočne užíva. Je to veľmi vďačný divák, ktorý nezvykne kritizovať.

Kritik

ArtCaveManiac / EMEFKA

Presný opak predchádzajúceho typu. Ak sa mu niečo na filme nepáči, hneď o tom musí vedieť celé kino, ktorému kazí zážitok. Nedajbože, ak nesúhlasíš s jeho názorom…

Otázkovač

ArtCaveManiac / EMEFKA

Veľmi neobľúbený typ. Väčšinou má podobu ženského pohlavia a neuvedomuje si, že je pre ostatných divákov veľmi rušiacim elementom.

Nedočkavec

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nič nedokáže spraviť tomuto maniakovi väčšiu radosť, ako keď sa hororovému monštru podarí zabiť čo najviac vydesených obetí.

Nechápavý

ArtCaveManiac / EMEFKA

Skutočne podivný typ, ktorý teda určite nemá hlboko do vačku. Po prvých desiatich minútach filmu, ktoré ho absolútne neočarili, odchádza. V kinosále za sebou v sklamaní zanecháva balíček pukancov a pohľady ľudí, ktorí sa v mysli pýtajú, či daný človek chápe, že zatiaľ videl len ukážky na pripravované filmy…

Spoilerista

ArtCaveManiac / EMEFKA

Či už čítal knihu alebo si toho o danom filme len veľa naštudoval, neuvedomuje si, že väčšina ľudí by sa chcela všetky dôležité veci dozvedieť z filmu, a nie od neho…

Spáč

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nezáleží na tom, aké má daný horor hodnotenia. Akonáhle v kinosále zhasnú všetky svetlá, tento týpek sa prestáva ovládať. Sme si istí, že počas tichých scén si už určite začul jeho pochrapkávanie.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kanadské mesto bojovalo s inváziou opitých medvedíkov čistotných

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME