Typy ľudí na rodinných oslavách, ktoré sú každému veľmi dobre známe

Kopa jedla, pitia, hudby… a potom ešte títo príbuzní.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Je len jedna párty, ktorej sa človek nevyhne – rodinná oslava. Môžeš sa tváriť, že si chorý, môžeš byť aj skutočne chorý, dokonca môžeš pokojne ležať na smrteľnej posteli bez pravej nohy a polky ksichtu… a mama ťa aj tak nahodí do slušného, pichne ti do ruky kyticu a vyšle tvárou v tvár osudu.

A príbuzným. Všelijakým príbuzným. Takým, ktorých si už sto rokov nevidel, takým, ktorých by si najradšej ovalil stoličkou po hlave, prípadne takých, o ktorých existencii si doposiaľ ani nevedel. Klasika. Veď to poznáš. No a akí konkrétni príbuzní to teda sú, vtipne nailustroval náš šikovný ilustrátor ArtCaveManiac.

1.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Kto to je? Kto ich vlastne pozval? A vedia, že je ten obrus z požičovne a za oslintanie nám strhnú z depozitu?!

2.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ale pokiaľ jej do polievky nespadnú zuby, nesťažuješ si, lebo ti vždy natajňáša posunie nejakú tú dvacku v prípade, že by si bol náhodou jej vnúčik. A možno aj si. Len si to, chúďa, nepamätá.

3.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keď ju zočí storočná babka z predošlého obrázku, preventívne sa trikrát prežehná očenáša aj zdravas. Ale inak je na ňu celkom pekný pohľad. Teda na Nikolku, nie na tú babku.

4.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keď sa ťa niekto opýta, kedy plánuješ potomstvo (a že to na tejto honosnej akcii určite príde), ukážeš prstom na tohto malého satana a celá miestnosť s pochopením stíchne. Okrem toho malého satana, samozrejme. Ten reve jak keby ho z kože drali.

5.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Poznáš ten pocit, keď všetci otáľajú? Nikto si nechce zobrať prvý chlebík, prvú šunku z obloženej misy, prvý poldecák… tak to určite nie je tento týpek. Ten si rád dopraje proviant, tuhý aj tekutý, a potom ho ešte s dvojnásobnou chuťou ide vybiť na parket.

6.

ArtCaveManiac / EMEFKA

„Bejby nebude sedět v koutě!“ Ale jeho polovička áno. Lebo tanec je pre slabochov. Silní chlapi nechajú svoje naduté frajerky plakať v kúte.

7.

ArtCaveManiac / EMEFKA

A hlavne si každého privinie na hruď medzi tie svoje dva monštruózne melóny, ktoré aj napriek vysokému veku stále odolávajú gravitácii. Nemôžeš dýchať. Nikto nemôže dýchať. Možno tu dnes napokon všetci skapete… a fakt nikdy nebudeš mať to decko.

8.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Milé to dievča. Vo vesmíre Game of Thrones by si ju mohol oprieť o stôl a nikto by sa nad tým nepozastavil. Lenže tam nežijeme. Tu sa musíš tváriť, že ti to ešte predtým, ako si zistil, kto to vlastne je, ani len nenapadlo.

9.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Jeho manželka poslala pohľadnicu s ospravedlnením „sorry, že som si zobrala prasa“ už dva týždne dopredu. Takže nič z toho, čo spraví, sa neráta. Ale to neznamená, že ťa z jeho prepotenej pazuchy na čele nechytajú mdloby.

10.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Dobrý manželský materiál. O toho sa raz ženy pobijú. Len ešte neprišla jeho chvíľa.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o momenty, keď ich ostatní pristihli pri niečom maximálne trápnom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME