Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Máme tu Silvester! Ďalší rok je za nami a úplne iný zajtra začne. Myslím si, že fakt, že sme prežili ďalších 365 dní na tejto planéte živí a zdraví je dostatočným dôvodom na oslavu. Ale keďže ľudia sú rôzni, každý sa rozhodne oslavovať úplne, ale úplne iným spôsobom…

Tí, ktorí oslavujú iba kvôli chľastu

Každý z nás do toho väčšinou ide so zámienkou vypiť si, ale teraz sa bavíme o tých extrémoch, ktoré si ešte pred polnocou idú vygrcať orgány. Či už to je skupinka mladých na nejakej chate, nejaký osamelý človek, ktorý zapíja vlastný smútok a osamelosť alebo ten jeden ujo s nábehom na alkoholizmus, ktorý nechýba na žiadnej rodinnej oslave. A Silvester nie je výnimkou. Celkovo z týchto ľudí vyžaruje dojem, že im nejde o tvoju spoločnosť, ale o tú svätú vetu: „Nalejem ti niečo?“. A ver mi, tu zábava iba začína. Tento človek ťa bude celú noc častovať vtipmi, ktoré nie sú vtipné, novoročnými múdrosťami a radami do tvojho milostného života.

Psičkári

Táto skupinka ľudí neznáša Silvester z celého svojho psičkárského srdca. Táto slávnosť pre nich nie je zábavou, ale skôr úplným utrpením, keďže už od jedenástej si môžu rovno postaviť na dvore stan, pretože sa im neoplatí chodiť dnu a von každýkrát, keď sa niektorý zo susedov rozhodne vyskúšať svoju pyrotechniku v predstihu. Sú psičkári, ktorí rozumejú, že na svete existujú aj ľudia, ktorí psov nemajú a chcú si Silvester užiť, tak si svojho psa na tie dve hodinky zavrú do domu. Ale taktiež sú psičkári, ktorí sa rozhodnú radikálne útočiť prostredníctvom Facebooku sťažnosťami na svojich susedov a odkazmi primátorovi.

rebloggy.com (http://rebloggy.com/post/gif-dog-funny-cute-mine-kiss-new-years-eve-full-house-90s-mary-kate-olsen-ashley/39279728140)

Ľudia na úrovni

Väčšinou ľudia s deťmi, ktorí už zo Silvestra nerobia nič extra a oslavujú ho len preto, aby mohli ich deti mať na 5 minút radosť z ohňostroja. Silvester už pre nich nie je len ďalšou príležitosťou naj*bať sa, ale sviatkom, ktorý trávia doma alebo na lyžovačke s rodinou, o pol noci sú úplne triezvi a rozposielajú hromadné esemesky typu „až ti štupeľ zo šampanského oko vyrazí“ alebo niečo na taký spôsob. Poprípade sa do tejto skupinky radia ešte aj ľudia, ktorí už majú deti dospelé, a rozhodnú sa stráviť Silvestra v nejakom honosnom podniku, kde im hrá živá hudba a majú predplatené 5-chodové menu.

best-gif.com (http://www.best-gif.com/happy-new-year/)

Osamelci

No čo, aj takí sa na svete nájdu. Ráno si uvaríš do toho najmenšieho hrnca, ktorý máš na dve naberačky kapustnice, dáš si vychladiť 2 fľašky vína a rozmrazíš si zvyšok vianočných koláčikov, ktoré ti poslala mama. Počas dňa pozeráš akýkoľvek program, ktorý pre teba televízia pripraví (zrejme to bude Silvester 1983-2002), spravíš si tých 10 chudobných chlebíčkov, zopár jednohubiek, na sedačku si nahádžeš čipsy a popcorn a tvoj Silvester sa môže začať. Večer stráviš pozeraním všetkých dielov Uragánu, o polnoci si štrngneš so svojim odrazom v zrkadle a ideš spať. Párty ako má byť.

bestanimations.com (http://bestanimations.com/Holidays/NewYear/NewYear.html)

Pyrotechnici

Toto sú presne tí ľudia, ktorých môžeš buď milovať alebo nenávidieť, nič medzi neexistuje. Môže to byť tvoj bláznivý strýko, bláznivý sused alebo bláznivý cudzinec, ktorého len tak stretneš na ulici a zrazu ste kamaráti, lebo on má pyrotechniku a ty vyzeráš ako ideálny adept na diváka. Avšak, ak nie si ready na citlivé zábery, radšej zavri oči, pretože šanca, že tento človek reálne vie, čo robí, je 1 ku 1000. Možno sa mu to podarí a na oblohu poletí krásny ohňostroj. Možno sa mu to nepodarí a na teba doletí ruka, noha alebo iná končatina.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/2aHypKo)

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.