Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Typy ľudí na sociálnych sieťach, ktoré lezú na nervy hádam každému

Takýmto ľuďom zväčša dávame unfollow.


Sociálne siete nám prinášajú mnoho pozitívneho, ale aj negatívneho. Ľudia sa práve tu dokážu krásne vyprofilovať. Kedysi o tom, že si idiot, vedeli len tvoji blízki, dnes to vie celý Facebook. Je však smutné, že si svoje obťažujúce konanie veľmi málo ľudí aj uvedomí. Toto sú najčastejšie typy nepríjemných ľudí zo sociálnych sietí.

Statusoví láskoidi

Láska je najkrajšia vec v živote medzi dvoma ľuďmi, je tak príjemná na srdiečkach. ÁNO! Dvoma ľuďmi! A nie celým Facebookom, Instagramom a nevieme čím ešte. Vyjadrenia lásky by mali ostať v súkromí, v tom spočíva čaro lásky. Dnes už každý rozumný človek vie, že čím viac fotiek a statusov o láske má, tým je jeho vzťah nudnejší a bez lásky.

Každý, kto tento cit naozaj prežíva, nepotrebuje o tom písať a ukazovať to, pretože vie, že to naozaj cíti a dostáva späť. „Milujem ťa, Irenka,“ napísal Tomáško, a ty pozeráš na obrazovku pri obede, či im to neprepína.

ArtCavemaniac / EMEFKA

Zdieľač

Šťastie je jednou z vecí, ktorú chceme mať všetci na svojej strane. Nedostatok financií alebo nesprávne životné rozhodnutia donútia človeka uchýliť sa ku každej možnosti prilepšiť si… Ak by šlo len o osobnú záležitosť, ktorou nebude človek otravovať všetkých naokolo, bolo by to prijateľnejšie.

Ak vidíš 283646282x v rôznych skupinách zdieľačku typu zazdieľaj, napíš písmeno a dám ti milión, inteligentnému človeku ide odtrhnúť dekel. Táto vec má jednoduché pomenovanie – SPAM! Sociálne siete to ešte nemajú tak dobre ustrážené, ale Gmail to rieši krásnou zložkou s názvom SPAM, kam táto otravná hlúposť ihneď putuje.

ArtCavemaniac / EMEFKA

Ľudia, ktorí zdieľajú nechutné obrázky

Je faktom, že ľudia majú rôzne chute a baví ich odlišný humor. Ale prečo by sme mali počas skrolovania nástenkou pozerať na to, ako si nejaký muž vytláča svoje vredy? Vieme, že jestvujú úchyláci, ktorí si toto pustia aj pri obede, aby si dokázali, akí sú tvrďasi. A zdieľaním, očividne, tento pocit, že oni to vidia a nevadí im to, chcú ukázať všetkým, že sú najtvrdší tvrďasi na celom tvrďáckom svete!

ArtCavemaniac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Výroba trailerov či intímne scény. 10 filmových tajomstiev, o ktorých sa príliš nehovorí

Ľudia, ktorí zdieľajú zranené zvieratá

Niet nad pocit, keď ráno vstaneš, urobíš si kávu a chystáš sa vychutnať si raňajky. Otvoríš si Facebook a skroluješ novinky z predošlého dňa. Zrazu bác, na fotke od známeho vidíš týrané zvieratko, celé dobité, s červíkmi v oku.

Oukej, toto je teda iný kaliber na ráno. Mňam! Týranie zvierat je otrasná vec a rozhodne by za to mala byť basa na tvrdo, no nie sme si istí, či zdieľanie takýchto fotiek medzi priateľmi niečomu reálne pomôže.

ArtCavemaniac / EMEFKA

Miliónselfie girl

Každý nový deň si treba dať čistú spodnú bielizeň. No pre túto osobu je dôležitejšie pridať radšej novú selfie. Táto osoba si veľmi pomýlila sociálne siete s osobným albumom. No už pre osobný album by bolo divné fotiť sa každý deň. V rámci experimentu, kde na konci roka všetky fotky spojí do timelapse videa, by to bolo celkom cool! No v tomto prípade ide výlučne o riadny narcizmus.

ArtCavemaniac / EMEFKA

Miestny IQáč s názorom

Najlepší pocit musí byť to, keď si nepobral veľa rozumu. Vtedy ťa nič netrápi a myslíš si, že si výnimočný. No výhodou je to len pre inú osobu, všetci naokolo musia len tíško trpieť, alebo si povedia svoje a už majú unfollow či blok. Byť mudrlantom, čo vie, je ako tak akceptovateľné, ale byť hlúpym mudrlantom, to je už iný level.

Človek by mal mať všeobecný rozhľad! No to neznamená, že rozhľad zoberie z každého HOAX článku! Bude mu veriť, lebo chce ísť proti prúdu a byť iný. Najviac miluje, ak 90 % populácie tvrdí, že to je nezmysel. Vtedy si on povie, že práve toto má zmysel. Proste, R.I.P logické uvažovanie, jedna z vecí, čo nás odlišuje od zvierat.

ArtCavemaniac / EMEFKA

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.