Typy ľudí počas ranného vstávania, ktoré vystihujú všetkých z nás

Ranné vstávanie dokáže byť poriadne trápenie.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

V amerických filmoch sa budia všetci krásni, spokojní, ako vystrihnutí z… nuž, z amerického filmu. Realita je však o čosi menej americká, trochu škaredšia a podstatne smradľavejšia. To, ako presne môže vyzerať, sme vám dnes načrtli v spolupráci s naším šikovným ilustrátorom a sme si takmer istí, že sa v ňom nájdete všetci.

1. Vyspinkaná doružova

Fakt sa niekto takto budí? Plný elánu, radosti, entuziazmu či bez kruhov pod očami? Americkí vedci vravia, že hej, polovica slovenskej populácie by si im dovolila protirečiť. Ale aby sme začali niečím príjemným, nech sa páči.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ani atómovka nemá šancu

Tento typ spáča je stelesnením skvelého partnera, keď zhodou okolností bývate v garsónke, inak to praktické využitie nemá. Môžeš pri ňom pucovať dlážku, trieskať hrnce o sporák a pribíjať klince zbíjačkou rovno o jeho čelo, fešák si pokojne spinká. Aj keby traktory padali, aj keby budík zvonil… fešák si pokojne spinká.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Z fleku nasr*ný

O čosi realistickejšie prevedenie prvého obrázku. Len čo chlapec oči otvorí, už je všetko nah*vno. Štát je skorumpovaný, krk seknutý, výplata ešte neprišla… má vôbec význam trepať sa z tej postele von alebo bude pre spoločnosť ako takú plodnejšie, ak to dnes zabalí a ostane v nej hniť?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Dolámaný na tri časti

Človek nemusí excelovať v anatómii ľudského tela, aby vedel, že keď sa zobudí s pätou na r*ti, niečo nie je v poriadku. Že dobrý matrac je základom spokojného života nehlása len reklama, ale po ôsmich hodinách s pružinou medzi stavcami už aj tvoja chrbtica. Nuž, možno si ho jedného dňa budeš môcť dovoliť.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ulepený

Desať rokov dozadu si po ceste zo školy vyfľusol na zem grandiózny chrcheľ. Bolo chrípkové, a ani vo sne by ti nenapadlo, že to bola veštba do budúcnosti. Teraz sa ráno pozrieš do zrkadla a je ti to úplne jasné. Balansuješ na hranici medzi človekom pokrytým karpinami a karpinou v ľudskej veľkosti, a vôbec ti nie je tak fajn, ako by byť mohlo.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Počmáraná

Po štyroch poldeci a aerobiku na barových hajzloch (mávanie rukami, keď jej zhaslo svetlo na fotobunku, samozrejme), je odličovanie to posledné, na čo sa večer zmôže. Ráno teda cica nachádza ksicht na vankúši a spredu na hlave len rozpitú machuľu, ktorá by kdesi uprostred chcela mať oči. Ale fakt len chcela.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Po chľastačke

Orgazmus je fajn, ale už si sa niekedy napil studenej vody po tom, čo z teba noc v bare vyžmýkala aj tú poslednú molekulu vody? Stále si za ten orgazmus? Pche, slaboch…

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Hups

Ráno vstáva všeličo. A viac to nebude rozvíjať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
96
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otecko vtipne paroduje "opitý" výraz svojej dcéry po tom, čo vypije mlieko

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME