Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

V amerických filmoch sa budia všetci krásni, spokojní, ako vystrihnutí z… nuž, z amerického filmu. Realita je však o čosi menej americká, trochu škaredšia a podstatne smradľavejšia. To, ako presne môže vyzerať, sme vám dnes načrtli v spolupráci s naším šikovným ilustrátorom a sme si takmer istí, že sa v ňom nájdete všetci.

1. Vyspinkaná doružova

Fakt sa niekto takto budí? Plný elánu, radosti, entuziazmu či bez kruhov pod očami? Americkí vedci vravia, že hej, no polovica slovenskej populácie by si im dovolila protirečiť. Ale aby sme začali niečím príjemným, nech sa páči.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ani atómovka nemá šancu

Tento typ spáča je stelesnením skvelého partnera, keď zhodou okolností bývate v garsónke, inak to praktické využitie nemá. Môžeš pri ňom pucovať dlážku, trieskať hrnce o sporák a pribíjať klince zbíjačkou rovno o jeho čelo, fešák si pokojne spinká. Aj keby traktory padali, aj keby budík zvonil… fešák si pokojne spinká.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Z fleku nasr*ný

O čosi realistickejšie prevedenie prvého obrázku. Len čo chlapec oči otvorí, už je všetko nah*vno. Štát je skorumpovaný, krk seknutý, výplata ešte neprišla… má vôbec význam trepať sa z tej postele von, alebo bude pre spoločnosť ako takú plodnejšie, ak to dnes zabalí a ostane v nej hniť?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Dolámaný na tri časti

Človek nemusí excelovať v anatómii ľudského tela, aby vedel, že keď sa zobudí s pätou na r*ti, niečo nie je v poriadku. Že dobrý matrac je základom spokojného života, nehlása len reklama, ale po ôsmich hodinách s pružinou medzi stavcami už aj tvoja chrbtica. Nuž, možno si ho jedného dňa budeš môcť dovoliť.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ulepený

Desať rokov dozadu si po ceste zo školy vyfľusol na zem grandiózny chrcheľ. Bolo chrípkové, a ani vo sne by ti nenapadlo, že to bola veštba do budúcnosti. Teraz sa ráno pozrieš do zrkadla a je ti to úplne jasné. Balansuješ na hranici medzi človekom pokrytým karpinami a karpinou v ľudskej veľkosti, a vôbec ti nie je tak fajn, ako by byť mohlo.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Počmáraná

Po štyroch poldeci a aerobiku na barových hajzľoch (mávanie rukami, keď jej zhaslo svetlo na fotobunku, samozrejme), je odličovanie to posledné, na čo sa večer zmôže. Ráno teda cica nachádza ksicht na vankúši a spredu na hlave len rozpitú machuľu, ktorá by kdesi uprostred chcela mať oči. Ale fakt len chcela.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Po chľastačke

Orgazmus je fajn, ale už si sa niekedy napil studenej vody po tom, čo z teba noc v bare vyžmýkala aj tú poslednú molekulu vody? Stále si za ten orgazmus? Pche, slaboch…

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Hups

Ráno vstáva všeličo. A viac to nebudeme rozvíjať.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť