Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 23.2.2024
sk
Roman, Romana
cz
Svatopluk

Typy ľudí pri preberaní zásielky od kuriéra

Asi si sa nikdy nepozastavil nad tým, v akom oblečení ideš za kuriérom, čo?


Ak pracuješ ako kuriér, tak si sa zaiste stretol so všetkými piatimi typmi. Vlastne to pre teba nebude nič nové, môžeš nám do komentára napísať, do akej miery sme sa trafili.

Tak či onak, kuriéri nás niekedy zastihnú v nie práve ideálnej chvíli. To väčšinou znamená, že len na seba v rýchlosti nahodíme bundu a bežíme von. No potom to tak aj vyzerá. Nie práve reprezentatívny výzor.

1. Zaneprázdnená matka

Jedným z veľmi častých prípadov je zaneprázdnená matka. Hlavne v takom období, keď jej dieťa nemá viac ako rok, prípadne dva. Manžel/frajer/snúbenec pracuje, je doma sama a nemá jej kto dieťa postrážiť. Keď zavolá kuriér, tak je nútená s tým malým Satanom so svojím dieťaťom vyjsť von.

Taký sladký bonus je, že to decko prereve celé preberanie balíka. Však v kriku a hluku sa najlepšie hľadá zásielka, že? Zvlášť s nahnevanou, vynervovanou matkou za chrbtom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Rovno zo sprchy

Nie je nič horšie ako vliezť do sprchy, pustiť na seba teplučkú vodu a v tom momente započuť zvonenie telefónu. Kuriér. Vlastne asi každý zdieľa ten úzkostlivý strach, keď sa rozhodne, že kuriér je ešte určite príliš ďaleko a desaťminútová sprcha nikomu neuškodí.

S mokrými vlasmi, vyzerajúc ako žabia princezná, ho následne ideš privítať. Nebodaj, keď je vonku ešte teplota pod nulou. To sa nevraciaš len s balíkom, ale aj s fufňavým nosom. Späť pod sprchu!

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Spáč

Jasné, tento typ sa ťa netýka, ak máš rutinu skorého ranného vstávania. V prípade, že nie, tak ťa už aspoň raz zobudil kuriér, že ti nesie balík. Vytiahol si sa z postele, ani si nevedel, kde je sever a juh. V rýchlosti sa prezlečieš, nevdojak si na seba navlečieš tričko naopak. V napoly otvorených očiach sa ti ešte stále skvejú karpiny.

No musí byť na teba skvelý pohľad, len čo je pravda. Si rád, ak si dokážeš zapamätať, odkiaľ si si zásielku objednával.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Pedagóg, ktorý postrelil kadetku Mišku, spoznal svoj trest. Do väzenia však nepôjde

4. Notorický odkladač

Z tohto sme vinní tak trocha všetci. Určite sa aj tebe stalo, že si niekedy musel poprosiť kuriéra, aby zásielku hodil niekam inam, prípadne prišiel o nejakú tú hodinu-dve neskôr. Proste si v danej chvíli niečo mal.

Avšak existuje typ notorického odkladača, ktorému sa to temer nikdy nehodí. Vždy sa niečo vyskytne. Ale že vždy! A aby toho nebolo málo, kedykoľvek mu kuriér zavolá, tak je nesmierne otrávený a tvári sa tak, akoby ten balík ani nikdy neobjednával.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Koketa

Určite si postrehol, že jeden čas sa rozmohla akási mánia s kuriérmi. Ženy sa snažili cez rôzne stránky na Facebooku skontaktovať s okúzľujúcimi kuriérmi, ktorí im odovzdali balík. Takže jeden z typov je aj koketa. To je presne taká žena, ktorá sa na stretnutie vyfintí tak, akoby to bolo prvé rande. Nemôže chýbať, samozrejme, ani poriadne hlboký výstrih.

„A vy nosíte balíky často? Ach, to musíte mať poriadne svaly, hihi. Kam sa vám podpíšem? Uložte si pokojne moje číslo,“ hádže očkom po zmätenom kuriérovi.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.