Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Typy ľudí pri preberaní zásielky od kuriéra

Asi si sa nikdy nepozastavil nad tým, v akom oblečení ideš za kuriérom, čo?


Ak pracuješ ako kuriér, tak si sa zaiste stretol so všetkými piatimi typmi. Vlastne to pre teba nebude nič nové, môžeš nám do komentára napísať, do akej miery sme sa trafili.

Tak či onak, kuriéri nás niekedy zastihnú v nie práve ideálnej chvíli. To väčšinou znamená, že len na seba v rýchlosti nahodíme bundu a bežíme von. No potom to tak aj vyzerá. Nie práve reprezentatívny výzor.

1. Zaneprázdnená matka

Jedným z veľmi častých prípadov je zaneprázdnená matka. Hlavne v takom období, keď jej dieťa nemá viac ako rok, prípadne dva. Manžel/frajer/snúbenec pracuje, je doma sama a nemá jej kto dieťa postrážiť. Keď zavolá kuriér, tak je nútená s tým malým Satanom so svojím dieťaťom vyjsť von.

Taký sladký bonus je, že to decko prereve celé preberanie balíka. Však v kriku a hluku sa najlepšie hľadá zásielka, že? Zvlášť s nahnevanou, vynervovanou matkou za chrbtom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Rovno zo sprchy

Nie je nič horšie ako vliezť do sprchy, pustiť na seba teplučkú vodu a v tom momente započuť zvonenie telefónu. Kuriér. Vlastne asi každý zdieľa ten úzkostlivý strach, keď sa rozhodne, že kuriér je ešte určite príliš ďaleko a desaťminútová sprcha nikomu neuškodí.

S mokrými vlasmi, vyzerajúc ako žabia princezná, ho následne ideš privítať. Nebodaj, keď je vonku ešte teplota pod nulou. To sa nevraciaš len s balíkom, ale aj s fufňavým nosom. Späť pod sprchu!

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Spáč

Jasné, tento typ sa ťa netýka, ak máš rutinu skorého ranného vstávania. V prípade, že nie, tak ťa už aspoň raz zobudil kuriér, že ti nesie balík. Vytiahol si sa z postele, ani si nevedel, kde je sever a juh. V rýchlosti sa prezlečieš, nevdojak si na seba navlečieš tričko naopak. V napoly otvorených očiach sa ti ešte stále skvejú karpiny.

No musí byť na teba skvelý pohľad, len čo je pravda. Si rád, ak si dokážeš zapamätať, odkiaľ si si zásielku objednával.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Matt Damon, Luciana Barroso, herec, manželstvo

Odporúčame prečítať:

5 svetových celebrít, ktoré sa zosobášili so svojimi fanúšikmi

4. Notorický odkladač

Z tohto sme vinní tak trocha všetci. Určite sa aj tebe stalo, že si niekedy musel poprosiť kuriéra, aby zásielku hodil niekam inam, prípadne prišiel o nejakú tú hodinu-dve neskôr. Proste si v danej chvíli niečo mal.

Avšak existuje typ notorického odkladača, ktorému sa to temer nikdy nehodí. Vždy sa niečo vyskytne. Ale že vždy! A aby toho nebolo málo, kedykoľvek mu kuriér zavolá, tak je nesmierne otrávený a tvári sa tak, akoby ten balík ani nikdy neobjednával.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Koketa

Určite si postrehol, že jeden čas sa rozmohla akási mánia s kuriérmi. Ženy sa snažili cez rôzne stránky na Facebooku skontaktovať s okúzľujúcimi kuriérmi, ktorí im odovzdali balík. Takže jeden z typov je aj koketa. To je presne taká žena, ktorá sa na stretnutie vyfintí tak, akoby to bolo prvé rande. Nemôže chýbať, samozrejme, ani poriadne hlboký výstrih.

„A vy nosíte balíky často? Ach, to musíte mať poriadne svaly, hihi. Kam sa vám podpíšem? Uložte si pokojne moje číslo,“ hádže očkom po zmätenom kuriérovi.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť