Typy ľudí v daždivý deň. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Každý z nás vníma daždivé dni inak.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Niekto ho má rád a niekto ho zasa z celej duše nenávidí. Reč je o daždi. Väčšinou ho všetci nemáme radi práve v momente, keď naň nie sme pripravení a prekvapí nás. Nájdu sa však aj takí, ktorým je to úplne jedno a dokážu si aj daždivý deň poriadne užiť. Sú skrátka rôzne typy ľudí podľa toho, aký majú vzťah k dažďu. Budeš jedným z tých, ktorých stvárnil náš ilustrátor?

Dážď si vždy užíva

Je to zväčša štýlová slečna, ktorá má svoj dáždnik jednoznačne zladený s outfitom. Akonáhle začne pršať, tak vyzerá ako svetlo na konci tunela, lebo skrátka žiari medzi všetkými tými namosúrenými ľuďmi a nenechá sa kvapkami rozladiť. Nerobí jej žiaden problém vyzuť topánky a zatancovať si, akoby práve natáčala jednu zo záverečných scén tanečného filmu s Channingom Tatumom. 

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nenávidí dážď

Potom je tu presný opak tejto veselej slečny. Ten človek, ktorý dážď nadovšetko nemá rád a bude počas daždivého dňa len hromžiť. Môže byť nachystaný, mať so sebou dáždnik aj nepremokavú obuv, no i tak bude celý čas nadávať, skrátka iba preto, lebo prší. A nepokúšaj sa ho presvedčiť o tom, že by mal byť optimistickejší.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Flegmatik

Každý pozná toho jedného človeka, ktorý zvládne takmer všetko s úsmevom na tvári. Iní by už možno nadávali a šomrali, ale on skrátka berie veci také, aké sú a nerobí si z nich ťažkú hlavu. Pokojne mokne, s úsmevom na tvári, lebo veľmi dobre vie, že sú aj horšie problémy ako nejaký dážď.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ten, čo si zabudol dáždnik

Nešťastník, ktorý si vždy vyberie nesprávnu pokladňu a zoberie so sebou dáždnik v deň, keď nakoniec neprší. Zásadne si ho vyloží z tašky alebo nechá doma, keď celý deň leje. Potom celý čas narieka pri pohľade z okna, že on si nechal dáždnik doma a ako teraz pôjde domov. No strašné.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Dážď miluje…

…keď sedí doma. Akonáhle vidí, že vonku prší, nik ho cez prah jeho dverí nedostane. Za žiadnu cenu. Uvarí si čaj, napíše do práce, že mu je nejak blbo, zabalí sa do deky a tvári sa, že neexistuje. Aj jeho obľúbená kapela môže mať za pár hodín koncert, no ak prší, bude rozmýšľať, či vôbec pôjde.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vždy pripravený

Tento človek má vždy starostlivo odsledovanú predpoveď počasia. Vždy má pripravený dáždnik, pár ich má aj v zásobe a nechýbajú mu ani gumáky či pršiplášť. Niekedy to možno so svojou pripravenosťou preháňa, no jemu je úplne jedno, čo si kto o ňom myslí.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
105
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Skupina umelcov krášli ulice očarujúcimi miniatúrnymi stavbami. Ich prepracovanosť vyráža dych


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME