Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Typy mužov, ktorí odlišne pristupujú k problémom vo vzťahu

Problém sem - problém tam. Buď ho muži vyriešia, alebo odídu.

Počuli ste už o vzťahovom paradoxe? Ak má vo vzťahu žena pravdu a ty nie, logicky má pravdu žena. Ak máte pravdu obaja, aj tak mala pravdu vlastne ona. Ak máš pravdu ty a ona nie, aj tak má pravdu. Ak však nemá pravdu ani jeden z vás, v skutočnosti si nemal pravdu ty.

Vzťahy vznikajú a zanikajú rovnako ako problémy, ktoré sa v nich vyskytujú. Nie je to žiadny citát od slávneho filozofa, ale životné skúsenosti. Keďže sme v úvode dokázali, že ženy majú vo vzťahu vlastne vždy pravdu, pozrime sa, ako sa k problémom stavajú muži.

1. Ten, čo je zúfalejší ako samotný problém

V každej partii sa nájde ten jeden, ktorý sa tvári ako Conor McGregor, keď nastupuje do ringu. Jeho sebavedomie je vyššie než cena bytov v centre Bratislavy. A, samozrejme, tvrdí, že každý deň by mohol mať inú, lebo na každom prste ich má päť.

Keď sa však vyskytne vo vzťahu, pri každom jednom probléme a hádke sa opustí. Ide sa opiť, pridáva smutné statusy s ešte smutnejšími pesničkami. Zúfalo hľadá utešenie v kamošoch, ktorých vzťahy tiež stoja za päť centov. Potom sa rozíde a kolobeh ide odznova.

Typy mužov, ktorí sa odlišne stavajú k problémom vo vzťahu  
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, čo nevie, ani ako sa volá

Jeho najčastejšia odpoveď je „neviem“. Dokonca, aj keď sa ho spýtaš, čo vlastne vie, odpoveď poznáš. Pozitívom je, že sa mu nikdy nechce hádať, lebo nemá argumenty. Teda o žiadnych nevie. Nevie, čo chce na večeru, čo budete robiť cez víkend a ani to, ako vyriešiť čo i len náznak problému. Iba pokrčí plecami a čaká, čo spraví ten druhý. Proste nevie. Mimochodom, radšej sa ho nepýtaj, či ťa ešte ľúbi.

Typy mužov, ktorí sa odlišne stavajú k problémom vo vzťahu  
ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Obľúbená pochúťka Slovákov zdražie. Koľko si za ňu tento rok priplatíme?

3. Ten, čo na všetko hovorí „OK“

Asi je ťažké povedať, kto ťa viac irituje. Ten, čo nič nevedel, alebo tento, čo ti na všetko odpovedá „OK.“ Pritom veľmi dobre vieš, že mu práve v hlave búcha opička s činelmi. Vždy sa len hlúpo usmieva a neúspešne sa snaží zakryť svoju mentálnu neprítomnosť. Čistý Homer Simpson.

Občas pochybuješ, či to náhodou len nerobí naschvál, alebo je naozaj taký blbý. Ak sa vyskytne nejaký problém, zrejme sa ho aj snaží vo svojej hlave vyriešiť, ale všetko, čo z neho vypadne, je len jedno slovíčko. Ty: „Láska, toto treba vyriešiť.“ On: „Ok.“

Typy mužov, ktorí sa odlišne stavajú k problémom vo vzťahu  
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.