Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Piatky a celkovo víkendy sa mnohým z nás spájajú s párty. Musíme uznať, že predovšetkým počas študentských rokov sme si nevedeli predstaviť lepší začiatok víkendu, ako sa zabaviť s partiou práve na diskotéke.

Niektorí si našli svoje stále miesto pri bare, iní sa nevedeli odlepiť od tanečného parketu. A práve druhému typu sme zasvätili aj nasledujúci článok. Každý, kto už navštívil párkrát diskotéku, totižto veľmi dobre pozná určité typy tanečníkov, ktoré sa vyskytujú na takmer každej párty.

Tých najvýraznejších a najčastejších z nich sme pre vás s naším ilustrátorom pretvorili do nasledujúcich obrázkov.

Šťastný tanečník

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Nie je nič krajšie, ako si nájsť na diskotéke lásku. No toto nie je ten druh šťastlivca. Tento typ vyhľadáva osamelé ženy, ktoré najprv pozve na pohárik, a keď má istotu, že daná osoba stratila zdravý rozum, ide na vec a bezduchú osobu vyzve do tanca. Nezáleží mu na štýle hudby, vždy používa chmat na slaďák. Jeho ruky už vykonajú všetko ostatné.

Hodnotenie štýlu tanca: 1/10 (na facku)

Dopotenec

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Tento druh tanečníka nie je vhodný na vytrvalostné tance – skôr by sme ho zaradili medzi odhodlaných macíkov. Jeho nemotorný trasúci sa pohyb vyzdvihuje viac jeho „prednosti“. Už po minúte tanca sa začína doslova roztápať a parket je nutné vysušiť.

Hodnotenie štýlu tanca: 3/10 (snaha sa cení)

 Naspídovaný týpek

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Kde bolo, tam bolo, žil raz jeden borec, a kvôli jeho rýchlosti je už koniec. Tento týpek je proste maniak! Jeho výdrž je priamoúmerná divnosti jeho štýlu tanca. Je to zväčša samotár, no jeho kreácie zaujmú nejedného diváka. Často býva zvečnený na sociálnych sieťach. Jeho kreatívny tanec, žiaľ, nepritiahne žiadnu ženu, pretože je tu opodstatnený strach z nejakej tej facky bosou nohou.

Hodnotenie štýlu tanca: 9/10 (stačilo by nebrať drogy)

 Drzý pankáč

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Jeden z mála, ktorý sa na disco dostal v podstate omylom. Určite tu „zaparkoval“ len kvôli alkoholu. V začiatočnom štádiu opitosti je ešte v poriadku. No neskôr sa rozohní a svoj temperament ukáže na parkete. Našťastie býva jeho vyčíňanie rýchlo ukončené vyhadzovačmi.

Hodnotenie štýlu tanca: 3/10 (nebezpečné)

Dedinský breakdancer

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Ikona všetkých diskoték, ktorá k nám prišla z roku 2000. Nájdete ho na každej diskotéke, pretože je pre neho viac než nutné ukázať aspoň kúsok zo svojho umenia. Má pocit, že sú všetky oči na ňom, opak však býva pravdou a jediné osoby ktoré sa na neho pozerajú, sú opití ľudia, ktorí nechápu, čo za šmuhu sa to tam točí.

Hodnotenie štýlu tanca: 9/10 (chcelo by to niečo modernejšie)

 

Ten, ktorý vyznáva štýl tanca „ťažidlo“

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Trhač parkiet, najväčší samec, topka v tanci, to všetko tento človek nie je. Jeho štýl, ktorý sa nazýva „ťažidlo“, je najľahším druhom tanca, aký existuje. Žiaľ, na tento druh tanca nezbalí ani to najopitejšie dievča. Je to pravý príklad neschopnosti byť mužom.

Hodnotenie štýlu tanca: -1/10

Bonus: Nikola

ArtCaveManiac / EMEFKA

Charakteristika: Kto by ešte nepoznal tento azda najznámejší druh tanečníčky na diskotéke? Jej nekončené vrtenie zadkom a prehadzovanie dlhých vlasov z jednej strany na druhú sú dôkazom neliečenej psychickej choroby. Avšak, nikomu tento fakt neprekáža, pretože na parkete to vtedy mužským testosterónom priam prekvitá, a každý sa chce dostať čo najbližšie. Táto včelička, ktorá vrtí zadočkom, však nemá záujem prilákať akýkoľvek druh trúda, ale zabezpečeného uja sršňa, ktorému rada poskytne svoje služby.

Hodnotenie štýlu tanca: 10/10 (pretože ponúka dobré služby)


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť