Typy nohavičiek, ktoré má doma každá žena a ich využitie

Pretože nenosíme iba krásne krajkované kúsky. Realita je trošku prekvapivejšia.

Ženy a ich spodná bielizeň. Predmet nekonečných mužských (a niekedy aj ženských) fantázií. Krásne sexy kúsky, ktoré vyzdvihujú sexepíl každej ženy – áno, aj také spodné prádlo máme v skrini. Tvorí asi tak 20% celej zbierky. Zvyšok je realita. Nohavičky na bežný deň, či na špeciálne udalosti.

Na sex

https://media.giphy.com/media/26tkmvzmsHNNSGYqk/giphy.gif

Ak rande dobre dopadne a slečna má na sebe spodné prádlo, ktoré k sebe ladí, ver tomu, že to, že sa spolu vyspíte bolo už dopredu rozhodnuté. Sexy čipka, jemne priesvitná, vzadu rafinovane vykrojená a vpredu malá mašlička. Príklad dokonalého spodného prádla, ktoré je reprezentatívne a nenechá chladnú žiadnu mužskú dušu (a nielen dušu).

Ženské dni

Na tieto dni máme špeciálne nohavičky. Nosíme ich výlučne iba pár dní do mesiaca. Sú bavlnené, asexuálne, ale veľmi pohodlné. Zakrývajú všetko, čo sa dá a aj veľkosť XS vyzerá ako na slona. Ideálne majú na prednej časti malý infantilný obrázok, alebo vtipný popis – si kočka, pondelok, daj pusu…

https://media.giphy.com/media/12PpdyakNa35mM/giphy.gif

Dizajnérske

Keď chceme byť trendy a dáme si na seba super nízke džíny, je potrebné vytiahnuť zo skrine presne tie jedny nohavičky, ktoré nás stáli 25€ a majú na sebe luxusnú značku. Napríklad také od Calvina Kleina, pretože okrem toho, že to poznajú všetky fashionistky, tak Calvina rozpoznajú aj muži.

Na bežný deň

https://media.giphy.com/media/l0HlD6m1ACci1h46Q/giphy.gif

Bohužiaľ, väčšina mužov si myslí, že nosíme každý deň krásnu saténovú alebo čipkovanú spodnú bielizeň. Tangá alebo brazílsky vykrojený strih. Lenže takto to v ženskom svete nefunguje. Ak nás čaká celý deň v škole alebo v práci, večer žiadna špeciálna udalosť, tak volíme pohodlnosť. Nič extrémne asexuálne, ale zase tiež nič super špeciálne sexy. Ideálne z príjemného materiálu a strihu. S potlačou alebo úplný farebný základ. A presne nohavičiek z tejto kategórie máme doma najviac. Kupujeme ich v sadách, duopackoch, triopackoch za zvýhodnené ceny.

Minimalistické

https://pixabay.com/en/woman-panties-naked-ass-thong-759688/

Tri prúžky, ktoré zakrývajú iba tie najnutnejšie veci, doplnené minimálnym kúskom látky. Tangá zažili svoju najväčšiu slávu pred desiatimi rokmi a odvtedy sa presúvajú pomaly do módneho pekla. Nosíme ich iba v prípadoch, keď máme extrémne úzke šaty, sukne a chceme vyvolať pocit, že vlastne žiadne spodné prádlo ani nemáme. Žiadna pohodlnosť a navyše je potreba každých 5 minút nenápadne povyberať, čo sa kde zarezalo.

Vychytávky

https://pixabay.com/en/sex-condom-slip-panties-sexuality-2726962/

Do vychytávok radíme všetky nohavičky, ktoré sme pravdepodobne dostali do daru od bláznivých kamošiek alebo od priateľae (tiež trošku bláznivého). Typickým príkladom sú nohavičky s dierkou v rozkroku. Myslím, že všetci presne viete, o čom sa bavíme. Kúpite ich za dolár na aliexpresse a použiteľnosť a praktickosť je nulová. Druhým príkladom sú cukríkové nohavičky. Tiež skôr párová zábava… ale keď to partnera poteší, prečo nie, všakže.

A teraz otázka na telo: Dámy, aký druh nohavičiek nosíte najradšej? Páni, aký druh vidíte na opačnom pohlaví najradšej? 🙂

Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otravné otázky, ktoré nám už poriadne lezú na nervy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME