Typy otravných fotiek na sociálnych sieťach, ktoré ti už idú hore krkom

Takéto zábery na svojej nástenke pokojne oželieš…

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Otravných fotiek na sociálnych sieťach sme tu už mali habadej (nájdeš ich napríklad tu a tu), ale nalejme si čistého vína. Toto je nevyčerpateľná studnica inšpirácie. Preto sme si pre vás v spolupráci s naším ilustrátorom pripravili ďalšie pokračovanie záberov, ktoré denne vídaš aspoň stokrát. Ktorý ti vždy zaručene dvihne tlak?

1. Máme nového škriatka

Mali ťa rodičia vôbec radi, ak si hneď v úvode nevycapili na Facebook tvoju fotku aj s detailnými parametrami? Asi nie. Aký zmysel má nosiť niekoho deväť mesiacov v bruchu, plahočiť sa svetom s opuchnutými nohami, cikať každých päť minút a spať len na chrbte, keď z toho celého nevyjdeš s krajším feedom? Keď za to celé nemôžeš pozbierať pár páčikov navyše a aspoň na chvíľu mať pocit, že tvoj život je pre niekoho relevantný? Žiadny. Absolútne žiadny.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Do leta budem fit

To boli časy, keď chodili ľudia do fitka vypotiť dvojitý BigMac z McDonaldu a nie pretŕčať sa pred zrkadlom v snahe nájsť uhol, v ktorom sa svetlo odráža od každej naaranžovanej kvapky potu. Pekné boli, pekné, ale už sú dávno preč. Dnes sú stroje len pozadie pre dokonalý photoshoot. Lebo povedzme si úprimne – ak si chceš dobrovoľne odpáliť pľúca, stačí trikrát po sebe vybehnúť na piate. Na to si naozaj nemusíš platiť permanentku.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Nechcem sa chváliť, ale…

Manikúra od Číňana, náramok od Cartiera, kabelka od frajera. Instagramové zátišie ako vyšité. Nechce sa chváliť, samozrejme, že nie – tú paprču si hodinu štelovala tak, aby bolo vidno každé jedno logo, úplne nezištne. A teraz sa úplne nezištne trasie od nedočkavosti, lebo podľa jej matematických výpočtov by mala prísť prívalová vlna závistlivých komentárov presne o tri… dva… jedna…

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Za chvíľu sme svoji

Milé. Tak sa ľúbili a teraz sa môžu ľúbiť už navždy… minimálne dokiaľ jeden z nich nezabudne zložiť záchodovú dosku. Fakt je to milé. Zásnuby sú veľká vec, začiatok úplne novej životnej etapy a človek chápe, že to chcú hrdličky osláviť. Ale keď tých fotiek vidíš denne desať od deviatich rôznych párov a každá vyzerá tak isto, už ti značne začnú liezť hore krkom. Na úsmevnejšiu nôtu – podľa manikúry aspoň môžeš hádať, kto predtým snoril v šuplíkoch a kto nemal ani tucha.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Máme dieťa, nie koníčky

Byť rodičom je práca na plný úväzok. Je jasné, že väčšinu dobrodružných koníčkov prvé roky krpcovho života nahradí prebaľovanie, utieranie grciek a vyberanie lega z miest, kde by lego rozhodne byť nemalo. Ale možno by v tejto fáze bolo fajn dať si pauzu. Na chvíľu ustúpiť do roly pozorovateľa a nezasväcovať ľudí vo virtuálnej sfére do štruktúry všetkých telesných tekutín, ktoré malý denne vyprodukuje. Títo rodičia to však akosi nepochopili. A ak denne nepridajú na sociálne siete štyri nové albumy, tak hádam ani jeden.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Bonus: Predpoveď počasia

Top všetkých topov, strop všetkých stropov – status o tom, že sneží. Pre všetkých nešťastníkov, čo si do svojich atómových krytov bez telky a okien nechali zaviesť aspoň internet, aby neskapali od nudy, je to informácia za všetky drobné. Len večná škoda, že väčšina z nás nežije v atómových krytoch bez telky a okien. Ale keby náhodou. KEBY NÁHODOU. Tak už vieš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čítaj ďalší podobný článok: Otravné fotky ľudí na sociálnych sieťach, ktoré všetci rovnako neznášame

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
93
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa podelili o príhody s učiteľmi, ktorí by sa k deťom viac nemali približovať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME