Typy párikov, ktoré všetci veľmi dobre poznáme

A niekedy by sme ich radšej nepoznali…

Ľudia sú rôzni. Niekedy je veľmi ťažké nájsť si partnera, ktorý by ti vyhovoval, pretože na jednej strane hľadáš niekoho, s kým budeš mať veľa spoločného, ale na druhej strane si vždy spomenieš na tvoju tetu, ktorá ti na každom rodinnom stretnutí pod vplyvom alkoholu hovorí, že protiklady sa priťahujú.

A niekedy sa pritiahnu tie nesprávne protiklady. Amor je tiež iba človek, a každý človek robí chyby. Ale čo je horšie ako byť v otravnom vzťahu? Byť v blízkosti otravného vzťahu…

Disciplinárny

Pardon, ale asi sme sa tu nepochopili. Teda možno nechápem ja, ale vždy som si myslela, že byť vo vzťahu znamená dôverovať si, žiť spolu v harmónii a užívať si život. Ale ako sa tak pozerám na váš vzťah, tak seriózne premýšľam, že možno bola moja celoživotná idea spolužitia medzi dvoma ľuďmi skreslená.

Ľúbite sa, to je jasné, ale všetko by malo mať svoje medze. Ale to ide, zrejme, mimo vás, keďže máte založený spoločný Facebook Mirko&Katka, svoje osobné účty ste deaktivovali, dennodenne si kontrolujete SMS správy a maily a nedovolíte si navzájom takmer nič.

„Prepáč, drahá, ale nemôžem ísť s tebou nakupovať, pretože môj frajer mi to nedovolí“
„Nie, brácho, nemôžem ísť s tebou večer na pivo, mojej frajerke sa to nepáči“

Inými slovami, obaja sú chronickí žiarlivci a najlepšie im je, keď o sebe vedia všetko – od počtu lyžičiek cukru v káve až po množstvo vyprodukovaného moču.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/dospel%C3%BD-roztomil%C3%BD-tv%C3%A1r-%C5%BEena-diev%C4%8Da-15814/)

Verejné porno hviezdy

Určite takýto pár poznáš aj ty. A ak máš pocit, že nie, tak si to zrejme ty, alebo sa už nejaký ten rok nezdržiavaš v násťročnej spoločnoti, necestuješ MHD a nenavštevuješ diskotéky.

Títo ľudia žijú vo veľmi biednych sociálnych podmienkach, pretože nijako inak si neviem vysvetliť to, že vždy, keď ich vidím, tak mi takmer sexujú pred očami. Nemáte spálňu? Prečo mi musí moju každodennú cestu autobusom prekaziť pohľad na vás dvoch, ako si dve sedadlá predo mnou vyberáte krčné mandle?

A teraz nehovorím o roztomilom bozkávaní, ale o agresívnych prejavoch vášne, ktoré by dokonalo zapadli do akéhokoľvek péčka. Niekto by mal týmto ľuďom vysvetliť, že sedadlá v MHD a sedačky v kaviarňach sú na sedenie, nie na robenie detí.

The Bachelorette Kiss GIF - Find & Share on GIPHY

Je to zložité

Viete, ako sa hovorí, že človek by nikdy nemal vstupovať do tej istej rieky? Pre tento pár to neplatí. Oni do nej majú kúpenú permanentku na nekonečno. Ak by to bola iba záležitosť ich dvoch, tak by mi to bolo srdečne jedno, ale v nebezpečí si aj ty. Niekedy sa až bojíš opýtať sa dotyčného človeka v tomto vzťahu, ako sa má jeho partner, pretože o 12:50 ešte boli spolu, ale o 12:52 už sú od seba.

A potom, o 12:58 scrolluješ Facebookom a vyskočí na teba novela dlhá ako všetky časti Twilightu, v ktorej Janka ďakuje Ondrejkovi za nádherne strávených 5 rôčkov. To, že za tých 5 rôčkov mali 12 páuz, ktoré dokopy trvali 2 roky, je už vedľajší fakt.

Excuse Me What GIF by Originals - Find & Share on GIPHY

Brangelina

To, či sa títo ľudia v realite vôbec majú radi, je veľmi otázne, ale ak si otvoríš ich profily na akejkoľvek sociálnej sieti, tak budeš mať pocit, že pozeráš tú najromantickejšiu komédiu, ktorá bola kedy v Hollywoode natočená. Akoby spolu so sebou všade nosili dvorného fotografa. Všade.

Na väčšine fotiek sa bozkávajú, ich najpoužívanejší hashtag je #couplegoals a ich sociálne siete sú esteticky takmer identické. Pri každom ich novom príspevku ťa na chvíľu zamrazí, pretože je len otázkou času, kedy na Instagram zavesia svoju nahrávku zo spálne.

commons.wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Couple_Snap_a_Selfie_-_Skopje_-_Macedonia.jpg)

Dokonalý

S týmto párom sa človek tak často nestretne, ale keď k tomu už raz príde, tak to naveky zmení tvoj pohľad na vzťahy. Títo dvaja ľudia sú reálna verzia tých, ktorých som opisovala o odstavec vyššie. Nesnažia sa vytvoriť falošnú verziu ich vzťahu na internete, pretože sú takí v realite.

Obidvaja sú sexi, obidvaja sú úspešní vo svojom povolaní a v kariére, vo voľnom čase spolu chodia do fitka, aby si obaja udržali svoje fit telá a nikdy ich neuvidíš hádať sa na verejnosti. V skratke, sú ako z rozprávky a majú všetko, po čom si ty vždy túžil a nikdy nebudeš mať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/girlfriend-exercise-gym-Cc3tU3VkTEBVK)

Pokazená platňa

Tento názov pre nich platí dokonale. Ich vzťah je pokazený. Pokazený, nefunkčný, kaput. A vidia to všetci – ich kamaráti, rodičia, blízke okolie, dokonca, zrejme, aj oni sami. Vždy, keď ich niekde stretneš, majú tichú domácnosť alebo sa akurát hádajú. Nič medzi neexistuje.

Neustále na seba nadávajú, sťažujú sa a ty pomaly, ale isto, začínaš byť presvedčený, že títo dvaja ľudia sa zo srdca nenávidia. A keď už sa náhodou rozídu, tak o týždeň sú opäť spolu a všetko je späť v starých koľajach. Prečo sú teda spolu? Zrejme majú dokonalý sexuálny život, pretože nijaký iný dôvod nájsť nedokážem.

Confused Larry David GIF - Find & Share on GIPHY

Rodinkársky

Keď sa stretnú dvaja rodinkársky založení ľudia, je úplne jasné, kam toto všetko bude smerovať. Tieto osoby nepotrebujú chodiť na párty a netúžia po tom užívať si mladosť a cestovať. Ich jediným životným snom je usadiť sa a mať rodinu, najlepšie čo najskôr.

Nepotrpia si na kariérny postup, spoločenský život alebo dovolenky. Akonáhle to bude možné, zoberú sa, pretože dieťa predsa nemôže prísť do neúplnej rodiny, a o deväť mesiacov na to, sa im splní, čo vždy chceli – a v mnohých prípadoch zistia, že si už nie sú takí istí, či to naozaj chceli…

Confused Good Luck Charlie GIF - Find & Share on GIPHY

Titulné fotky: pexels.com


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenka v Taliansku: Ako v tejto krajine jesť, piť a nezblázniť sa

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME