Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Ľudia sú rôzni. A niekedy je veľmi ťažké nájsť si partnera, ktorý by ti vyhovoval, pretože na jednej strane hľadáš niekoho, s kým budeš mať veľa spoločného, ale na druhej strane si vždy spomenieš na tvoju tetu, ktorá ti na každom rodinnom stretnutí pod vplyvom alkoholu hovorí, že protiklady sa priťahujú. A niekedy sa pritiahnu tie nesprávne protiklady. Amor je tiež iba človek, a každý človek robí chyby. Ale čo je horšie ako byť v otravnom vzťahu? Byť v blízkosti otravného vzťahu…

Disciplinárny

Pardon, ale asi sme sa tu nepochopili. Teda možno nechápem ja, ale vždy som si myslela, že byť vo vzťahu znamená dôverovať si, žiť spolu v harmónii a užívať si život. Ale ako sa tak pozerám na váš vzťah, tak seriózne premýšľam, že možno bola moja celoživotná idea spolužitia medzi dvoma ľuďmi skreslená. Ľúbite sa, to je jasné, ale všetko by malo mať svoje medze. Ale to ide zrejme mimo vás, keďže máte založený spoločný Facebook Mirko&Katka, svoje osobné účty ste deaktivovali, dennodenne si kontrolujete SMS správy a maily a nedovolíte si navzájom takmer nič.

„Prepáč drahá, ale nemôžem ísť s tebou nakupovať, pretože môj frajer mi to nedovolí“
„Nie brácho, nemôžem ísť s tebou večer na pivo, mojej frajerke sa to nepáči“

Inými slovami, obaja sú chronickí žiarlivci a najlepšie im je, keď o sebe vedia všetko – od počtu lyžičiek cukru v káve až po množstvo vyprodukovaného moču.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/dospel%C3%BD-roztomil%C3%BD-tv%C3%A1r-%C5%BEena-diev%C4%8Da-15814/)

Verejné porno hviezdy

Určite takýto pár poznáš aj ty. A ak máš pocit, že nie, tak si to zrejme ty. Títo ľudia zrejme žijú vo veľmi biednych sociálnych podmienkach, pretože nijako inak si neviem vysvetliť to, že vždy keď ich vidím, tak mi takmer sexujú pred očami. Nemáte spálňu? Prečo mi musí moju každodennú cestu autobusom prekaziť pohľad na vás dvoch, ako si dve sedadlá predo mnou vyberáte krčné mandle? A teraz nehovorím o roztomilom bozkávaní, ale o agresívnych prejavoch vášne, ktoré by dokonalo zapadli do akéhokoľvek porna. Niekto by mal týmto ľuďom vysvetliť, že sedadlá v MHD a sedačky v kaviarňach sú na sedenie, nie na robenie detí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/movie-kiss-ASepDIQLRVmsUhttps://giphy.com/gifs/movie-kiss-ASepDIQLRVmsU)

Je to zložité

Viete ako sa hovorí, že človek by nikdy nemal vstupovať do tej istej rieky? Pre tento pár to neplatí. Oni do nej majú kúpenú permanentku na nekonečno. Ak by to bola iba záležitosť ich dvoch tak by mi to bolo srdečne jedno, ale v nebezpečí si aj ty. Niekedy sa až bojíš opýtať sa dotyčného človeka v tomto vzťahu ako sa má jeho partner, pretože o 12:50 ešte boli spolu, ale o 12:52 už sú od seba. A potom o 12:58 scrolluješ Facebookom a vyskočí na teba novela dlhá ako všetky časti Twilightu, v ktorej Janka ďakuje Ondrejkovi za nádherne strávených 5 rôčkov. To, že za tých 5 rôčkov mali 12 páuz, ktoré dokopy trvali 2 roky, už je vedľajší fakt.

rebloggy.com (http://rebloggy.com/post/mygifs-daniel-radcliffe-andrew-garfield-peter-parker-flip-loool-dane-dehaan-pris/84719057262)

Brangelina

To, či sa títo ľudia v realite vôbec majú radi, je veľmi otázne, ale ak si otvoríš ich profily na akejkoľvek sociálnej sieti, tak budeš mať pocit, že pozeráš tú najromantickejšiu komédiu, ktorá bola kedy v Hollywoode natočená. Akoby spolu so sebou všade nosili dvorného fotografa. Všade. Na väčšine fotkách sa bozkávajú, ich najpoužívanejší hashtag je #couplegoals a ich sociálne siete si sú esteticky takmer identické. Pri každom ich novom príspevku ťa na chvíľu zamrazí, pretože je len otázkou času, kedy na Instagram zavesia svoju sex tape.

commons.wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Couple_Snap_a_Selfie_-_Skopje_-_Macedonia.jpg)

Dokonalý

S týmto párom sa človek tak často nestretne, ale keď k tomu už raz príde, tak to naveky zmení tvoj pohľad na vzťahy. Títo dvaja ľudia sú reálna verzia tých, ktorých som opisovala o odstavec vyššie. Nesnažia sa vytvoriť falošnú verziu ich vzťahu na internete, pretože sú takí v realite. Obidvaja sú sexi, obidvaja sú úspešní vo svojom povolaní a kariére, vo voľnom čase spolu chodia do fitka, aby si obaja udržali svoje fit telá a nikdy ich neuvidíš hádať sa na verejnosti. V skratke, sú ako z rozprávky a majú všetko, po čom si ty vždy túžil a nikdy nebudeš mať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/girlfriend-exercise-gym-Cc3tU3VkTEBVK)

Pokazená platňa

Tento názov pre nich platí dokonale. Ich vzťah je pokazený. Pokazený, nefunkčný, kaput. A vidia to všetci – ich kamaráti, rodičia, blízke okolie, dokonca zrejme aj oni sami. Vždy, keď ich niekde stretneš, majú tichú domácnosť alebo sa akurát hádajú. Nič medzi neexistuje. Neustále na seba nadávajú, sťažujú sa a ty pomaly ale isto začínaš byť presvedčený, že títo dvaja ľudia sa zo srdca nenávidia. A keď už sa náhodou rozídu, tak o týždeň sú opäť spolu a všetko je späť v starých koľajach. Prečo sú teda spolu? Zrejme majú dokonalý sexuálny život, pretože nijaký iný dôvod nájsť nedokážem.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fifa-sepp-blatter-ballon-dor-2ge0uOdIYItLa)

Rodinkársky

Keď sa stretnú dvaja rodinkársky založení ľudia, je úplne jasné, kam toto všetko bude smerovať. Tieto osoby nepotrebujú chodiť na párty a netúžia po tom užívať si mladosť a cestovať. Ich jediným životným snom je usadiť sa a mať rodinu, najlepšie čo najskôr. Nepotrpia si na kariérny postup, spoločenský život alebo dovolenky. Akonáhle to bude možné sa zoberú, pretože dieťa predsa nemôže prísť do neúplnej rodiny, a o 9 mesiacov na to sa im splní to, čo vždy chceli – a v mnohých prípadoch zistia, že si už nie sú takí istí, či to naozaj chceli…

tumblr.com (http://lizzie-mcguire.tumblr.com/post/128717522556)

Titulné fotky: pexels.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť