Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

K letu neodmysliteľne patrí vylihovanie pri vode. Každý si ho užíva spôsobom sebe milým. Niekto sa rád opeká ako špekačka na ohni, iní sú zas hanbliví a nájdu sa tu aj takí, ktorí sa radi vytŕčajú. Môžeš sa spoľahnúť, že keď sa vyberieš k vode, tak tam jeden z týchto typov plážových inžinierov určite bude. A nemusíš byť pritom ani na pláži. Aj obyčajné jazero postačí.

Tradičný

Na nič nešomre, je rád, že je leto, a môže oddychovať pri vode. Nebude pri tvojej deke fajčiť ani vybaľovať rezeň z nedeľného obeda. V podstate o ňom nebudeš ani vedieť, lebo sa dokáže správať slušne tak, ako by to mali robiť aj všetci ostatní.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vystavovač

Ten týpek alebo slečna, ktorí celý rok makali na svojom “tele do plaviek“. Keď si dali toľko námahy, tak musia dať o sebe vedieť. Príspevky na instagrame nestačia, preto to posilnia ešte aj pri vode. Nesmú chýbať plavky, ktoré sa podobajú skôr miniatúrnej handričke a odhaľujú viac, ako zahaľujú. To je predsa cieľ každého vystavovača, ukázať sa.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Hanblivý

To je ten, čo sa z leta teší, no nedokáže si ho úplne užiť, lebo sa hanbí. Rád ide síce k vode, no tam zväčša leží viac zahalený ako odhalený, aj napriek tomu, že vonku je cez 30 stupňov. Najčastejšie ho uvidíš v nejakom najviac odľahlom rohu. Hanbí sa, že mu kde-tu trčí nejaký tuk, prípadne, že je príliš kostnatý, alebo bledý. Sám by to rád zmenil, no už je predsa len koniec leta, tak možno budúci rok.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Spachtoš

Človek, ktorému povieš, aby sa natrel, a odpovie ti: „Ja sa nemusím, ja sa nikdy nespálim“. Všetci veľmi dobre vieme, ako to dopadne. Kamoš zaspí na slnku do desiatich minút a zobudí sa červený ako rak. Nasledujúci týždeň iba plače, lebo má na tele popáleniny druhého stupňa.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Obzerač

Stojí uprostred brehu po členky vo vode a obzerá sa. Sleduje každého jedného človeka, ktorý prejde okolo a v prípade mužov sa zväčša ihneď tľapkajú po pleci, keď ide okolo nejaká šupa. To by sa ešte dalo prežiť, no potom sa tu občas, žiaľ, nájde aj ten typ plážového inžiniera, ktorý sa začne oddávať vzrušeniu. Akonáhle vidíš, že si šmátra v plavkách, je ti jasné, že si odtiaľ nevyberá nejakú zatúlanú rybku…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Opilec

Občas sa v tomto type nájde aj spachtoš. Majú totiž podobné črty. Obaja odchádzajú z pláže červení, lebo tam zaspali. V prípade opilca mu k tomu však dopomohol alkohol, nielen bohapustá nezodpovednosť. Tento človek býva zväčša dosť hlučný a nedá sa ho nevšimnúť. Ak sa ocitol pri vode s kamarátmi, tak je viac ako isté, že mu opaľovacím krémom vyrobili na tele hneď niekoľko “tetovaní“.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.