Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Keď sme boli malí, existovali len dva typy rozbaľovačov vianočných darčekov. Tí, ktorí sa na ne vrhli ako hyeny na chudáka Mufasu v Levom kráľovi, a tí, ktorým sa rodičia snažili do hlavy vtĺcť iné hodnoty ako materializmus, takže nedostali nič. Nič medzitým neexistovalo.

Lenže teraz sme väčší, emocionálne vyspelejší, a tak sa aj portfólio rozbaľovačov darčekov rozšírilo o niekoľko nových druhov. Aké to presne sú, sa pokúsil zachytiť náš šikovný ilustrátor ArtCave Maniac, a to, ako sa mu to podarilo, si môžeš pozrieť na vlastné oči.

1. Hrajúci prekvapenie

Wow. Kto by to bol povedal, že to budú siedmy rok po sebe zase ponožky. Ale netvár sa, že ti to žily trhá… tie kamošky v zásuvke s dierami na palci, na päte aj všade medzi tým už aj tak nutne potrebovali obmenu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Naozaj prekvapený

V určitej fáze dospelosti prestaneš veriť na vianočné zázraky a uspokojíš sa s tým, že nádielka pod stromčekom žiadna sláva nebude. O to viac ťa prekvapí, ak sa niekto z rodiny predsa len pľasne po vrecku a zadelí darček, po ktorom ti srdiečko šťastím zaplesá.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Sklamaný

Trenky. Neurazia, nenadchnú. Ale značne sklamú, ak človek Ježiškovi napísal esej o dĺžke Magny charty… a on aj napriek tomu poriešil len pokrývku na gule za sedem päťdesiat.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Najedený

Darčeky nemajú nohy, ale taký kapor… no, z anatomického hľadiska na tom asi nie je oveľa lepšie, ale z praktického môže veľmi rýchlo dostať nohy. A keď vezmeme do úvahy fakt, že sa tatko po druhom promile mení na kyselinu a už do seba leje tretie pivo, riziko nebezpečne rastie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Nostalgik

Vianoce. Raj pre všetky nostalgické duše, ktoré si rady zaspomínajú. Na to, ako desať rokov dozadu roztrieskali deň pred Vianocami všetky gule, keď sa snažili zožrať salónku na samotnom vrchu stromčeka, a či na to, ako babke vyjedali medvedie labky ešte z plechu a poriadne si obarili papule. Ale nebudeme si klamať, boli to pekné časy…

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Nedočkavý

Konečne. Konečne! KO-NEČ-NE!!!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť