Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Už si možno aj ty počas uplynulých dní zaregistroval u niektorých jedincov zreteľný úbytok príčetnosti a zdravého rozumu. Ľudia sú v karanténe (väčšina) a na niektorých už badať značné dôsledky sociálnej izolácie a ich správanie je prinajmenšom znepokojujúce.

Tak sme sa spoločne s naším šikovným ilustrátorom zamysleli nad tým, ako by to mohlo vyzerať, keby bola karanténa nariadená ešte tri mesiace. Podarilo sa nám vyčleniť šesť typov ľudí po dlhšom čase strávenom v domácej karanténe. 

Upozorňujeme, že článok má slúžiť na pobavenie, nie na vysmievanie sa zo súčasnej situácie alebo zľahčovanie dôsledkov. Samozrejme, dúfame, že sa dá všetko čím skôr do poriadku.

Ten, ktorý z toho všetkého zošalel

On bol ten borec, ktorý začal ako prvý rabovať regály s múkou. Jeho životným poslaním bolo zásobiť sa, zhromažďovať potraviny, primárne kamošku polohrubú, bez ohľadu na to, čo budú jesť ostatní. No múky v obchodoch už niet, čiže už nemá čo nakupovať. Zmocnila sa ho úzkosť a stres. Spolu s balíčkami tohto bieleho „šmaku“ vymizla aj jeho chuť žiť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Ten, ktorý to podcenil

Dával si načas, no teraz si nemá čím utrieť kakáčik. Keď už týpek konečne zavítal do obchodu, regály s čarovnými bielymi rolkami boli na totálku vyprázdnené. A možno bol iba lakomý a nenakúpil si dosť do zásoby. No kvôli svojej ľahkovážnosti si nemá s čím poutierať zadnicu už nejaký ten piatok.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Mamina na odstrel

Otrokyňa, ktorá sa stará nepretržite o celú rodinu. Varí, upratuje, učí sa so svojimi hyperaktívnymi ratolesťami, ktoré majú napriek všetkým upozorneniam zapnutý prázdninový mood. Zároveň stíha home office a upokojovať svojho neurotického šéfa.

Sily jej už došli pred mesiacom. Prestala sa holiť, česať a prezliekať. Jej životná baterka ukazuje dve percentá a nechtárka či kaderníčka už patria iba k jej krásnym spomienkam…

ArtCave Maniac / EMEFKA

Ten, ktorý bude mať čo jesť aj v druhom živote

Okrem tejto potraviny má doma v špajzke aj bohatý sklad cestovín a múky. Vlastne uňho nájdete všetko, čo v priemernej slovenskej domácnosti chýba. Na to, aby všetko minul, bude musieť žiť minimálne stopäťdesiat rokov. Avšak, jedno je isté. Hlad nezapríčiní jeho smrť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Influencer na pokraji zrútenia

Chýbajú mu lajky, obdiv okolia a sponzorské príjmy. Ľudia sú v kríze a prestali ho lajkovať. On nemá už ani čo fotiť, keďže interiér jeho jednoizbáku je už patrične obkukaný.

Výzor tohto fešáka s vybielenými zúbkami kvôli zavretým službám kaderníka i kozmetičky upadá závratným tempom. Jediné „Páči sa mi to“, ktoré už dostane, je jeho vlastný zdvihnutý palec v odraze zrkadla. A ten už pomaly, ale isto prestáva stačiť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Fitness abstinent

„Ľuboš nevedieť robiť nič okrem dvíhania činiek. Ľuboš byť zúfalý.“ Tomuto silákovi sa zrútil život vo chvíli, keď zatvorili fitnescentrá. Celodenná náplň je fuč. Chýba mu atmosféra spotených pazúch a smradľavých žineniek. Cvičiť doma je na figu!

ArtCave Maniac / EMEFKA

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť