Typy spolubývajúcich, ktorých stretneš na každom internáte

Na každú internátnu izbu prirodzene pripadá jeden humusák.

Nedávno sme si písali o veciach, ktoré sú dobre známe každému, kto niekedy bol na stredoškolskom intráku. Na tomto mieste sa premelie veľké množstvo ľudí a je viac ako možné, že hneď niekoľko typov z nich, ktoré nájdeš v tomto článku, si už stretol aj ty.

Každý, kto aspoň chvíľu žil na internáte to veľmi dobre pozná, niekedy stretneš tie lepšie typy ľudí a inokedy tie horšie. Najhorším scenárom je, ak sa tieto horšie typy stretnú v jednej izbe. A možno sa v niektorom z nich nájdeš aj ty sám.

Neviditeľný

Človek, ktorý chodí na internát iba prespať. Ak sa však nachádza v izbe, tak ty o ňom ani nevieš, lebo je taký tichý, že netušíš, či tam je alebo už odišiel. Nevieš o ňom absolútne nič, či je to vrah alebo či náhodou netýra zvieratá vo voľnom čase. Avšak je to úplne nekonfliktný človek a byť s ním v izbe, je väčšinou úplne super.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/8ivIxtTuobtVm)

Introvert

Ten je narozdiel od neviditeľného, väčšinu času v izbe, ale rovnako ho väčšinu času nevidíš a nepočuješ. Buď sa učí, číta si niečo alebo pozerá dokumenty. Málokedy sa vyberie von a už vôbec nikdy ho nestretneš opitého. Je rovnako nekonfliktný ako neviditeľný. Občas to skúšaš a zavoláš ho s vami von, ale on vždy milo odmietne. V každom z nás je občas kúsok tohto človeka.

Humusák

Toto je ten horší typ a na 100% ho mal v izbe každý jeden človek na intráku. Neexistuje izba, v ktorej nie je ani jeden humusák. Tento človek si veľmi rád necháva všade špinavé dózy, ktoré mu všelikde plesnivejú a nikdy ich nevyhadzuje. Ony jednoducho odídu samé alebo sa podujmeš na ich vyhodenie ty. Niečo také, že „nechám mu to tam, kým mu nezhnije aj posteľ, snáď si to vyhodí“ na humusáka nefunguje. Pre tohto človeka je ešte charakteristické, že mu voda a mydlo veľmi nevonia, a potom, samozrejme, nevonia ani on.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/want-tjwzClJM6fyEw)

Mamkin cecok

Človek, ktorému mamka vždy nabalí jedlo na celý týždeň, aby náhodou toto chúďatko hladom nezomrelo. Taktiež má v balíčku poriadne veľa sladkostí, lebo to, že má niekto 18 rokov ešte neznamená, že by nemal dostávať sladkosti. Mamkin cecok chodí pravidelne, každý týždeň domov a pri každej možnej príležitosti s maminou volá.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/jumanji-kcmKn6X2nzqEg)

Extrovert

S každým sa pozná, tyká si a s vrátnikom a všetci ho majú radi. Je to jednoducho extrovert, ktorý veľmi rád trávi čas s ľuďmi, preto sa ani často nezdržiava na izbe. Ak však áno, tak určite vám rozpráva o svojich bohatých zážitkoch a neustále sa vás pýta na tie vaše. Je to zväčša priateľský človek, ktorého znenávidíš až po tom, čo príliš veľa rozpráva a ty chytíš ponorku.

Drew Farwell, Unsplash

Záletník

Mohli by sme hovoriť aj o sukničkárovi, ale takýto pojem ťažko našiť aj na dievčatá. Počas veku, keď žiješ na intráku, sa tvoje hormóny búria a tvoje činy viac ovládajú reprodukčné orgány ako mozog. To má za následok, že neustále niekam lietaš za opačným pohlavím. O ničom inom sa potom s takýmto človekom nedá rozprávať, iba o ženách a o mužoch, ktorých by mal najradšej vo svojom háreme.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/joey-tribbiani-friends-uL0pJDdA6fQ08)

Rebel

Človek, ktorého heslom je: „Pravidlá sú na to, aby sa porušovali“. Práve preto robí všetko v tomto hesle. Vychovávateľky sa mu najčastejšie vyhrážajú vyhodením a vrátnik/čka by mu najradšej dal/a poza uši, len čo ho vidí. Je pre neho úplne prirodzené štverať sa po odkvapovej rúre do izby a pašovanie alkoholu a iných zakázaných látok do izby je jeho adrenalínový šport.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/art-design-illustration-d3LE6kxzC8gV7idW)

Tyran

Najprv sa zdá ako veľmi milý a príjemný človek, no postupom času prídeš na to, že je to zmija. Človek preoblečený v pozlátenom kabátiku, no v jeho vnútri sa nachádza manipulant, ktorý ťa bude psychicky týrať, ani nevieš ako. Robí to všetko tak zmyselne, že tohto človeka považuješ za poloboha. Keď ťa požiada, aby si mu doniesol jedlo, donesieš mu ho, lebo je to predsa kamoš. Až postupom času zistíš, že tento vzťah bol jednosmerný.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pPdnZrhW7NotO)

Čudák

Môže byť aj introvertom, lebo jednoducho nikto o ňom nič nevie. Má veľmi zvláštne záľuby a všímaš si u neho nejakú tú obsedantno-kompulzívnu poruchu. Všetko musí mať napravené, izbu zamyká na trikrát a na svojom facebooku zdieľa veľmi zvláštne veci. Občas sa stane, že bezdôvodne na všetkých obyvateľov chŕli neopodstatnený hnev. Bojíte sa ho, lebo jednoducho neviete, čo od tohto človeka očakávať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/scream-queens-psycho-jamie-lee-curtis-fTJgk2CK57Avm)

Titulná fotka: hotelfantazie.cz

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najkrajšie vianočné reklamy všetkých čias, ktoré zahrajú na city každému drsniakovi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME