Typy spolužiakov v prvý školský deň

Na koho sa môžeš prvý školský deň určite tešiť?

Zdroj: pexels.com

Ľudia, ktorých si šesťdesiatdva dní nevidel a bol si naozaj nadšený, že máš od nich svätý pokoj, sú späť. Na koho sa môžeš prvý školský deň určite tešiť?

1. „Fešandy“

Dievčence, ktorým celé leto chýbali lačné pohľady ich neukojených spolužiakov s nulovým sexuálnym životom, využijú hneď prvú chvíľu ukázať skvosty ich objemných šatníkov a prednosti, ktorými ich matka príroda obdarila. Budík im ráno vyzváňa už o pol šiestej, aby okrem voňavého kúpeľa v ružových lupeňoch stihli na ksicht nacápať aj nejakú tú lacnú čínsku maľovku, aby zakryla všetky nedokonalosti a krátery, na ktoré je ich pseudovegánska strava s občasnými nájazdmi na najbližšie fastfoodové reštaurácie krátka. Do školy nacupitajú ako nové, vypraté v Perwolle, a tak tajne dúfajú, že dokonalou vizážou zamaskujú ten prievan v lebečnej dutine. Dobrý pokus, no v sekunde ako otvoria ústa a vypotia prvé preafektované hlásky máš chuť obúchať im vrecko s prezuvkami o hlavu.

wikipedia.org (https://en.wikipedia.org/wiki/Girls%27_Generation)

2. „Rodičia majú peniaze“

Hneď ako ich tatko vykopne pred vchodom z nadupaného čierneho bavoráku behajú od jednej nevinnej dušičky k druhej a zasväcujú ich do slastného života zazobaných detí. Ich instagramový profil vyzerá ako stánok s pohľadnicami, no hashtag likeforlike je zároveň jediným slovom, ktoré vedia napísať bez chyby. Možno z teba trošku hovorí závisť (lebo kto by nechcel za dva mesiace precestovať polku zemegule), pretože prázdniny pri friťáku ti letné mesiace neokorenili tým správnym spôsobom a mastný smrad z vlasov budeš vymývať ešte do októbra, no potom si spomenieš na svojich rodičov a v duchu sa poďakuješ, že ti okrem finančnej gramotnosti vedia dať aj lepšie veci do života, ako je zlatá kreditka.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/LCdPNT81vlv3y)

3. Premotivovaní

Nebudeme si klamať, na začiatku školského roka sme všetci tak trošku premotivovaní a v kútiku duše stále dúfame, že nám naše učebné plány vydržia dlhšie ako do víkendu, no toto je celkom iná kategória. Človek premotivovaný totiž nejde prvý deň do školy tŕpnuť v lavici, jesť desiatu a čítať školský poriadok, lebo tam toho od minulého roka určite pribudlo požehnane. Nie, ten tam ide šíriť radosť a pozitívnu energiu, otvárať čakry a nosiť učiteľkám kvety (lebo napchať sa im do análneho otvoru tak, že ti trčia len palce, hneď prvý deň nikdy nie je na škodu). V sekunde ako začne obstarožná tetucha s titulom diktovať, aké pomôcky na jej predmet budete potrebovať, otvára zošit a zapisuje si. A vy, prekvapení, že dnes si skutočne niekto doniesol pero, len tupo čumíte a dúfate, že vám ten jeden karisblok na tento rok vydrží.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/painting-and-drawing-tools-set-207665/)

4. Neviditeľní

Toto si tak veľmi chcel byť ty, no tvoja vidina lepšej budúcnosti ťa ráno predsa len vykopala z postele (čítaj tatko ti povedal, že keď do desiatich minút nevytiahneš päty z domu, facne ti jednu s novinami, ale uznajme, že tamto znelo poetickejšie). Ľudia, ktorí školu berú ako náhradný doobedný program, keď sa im ráno nedarí znova zaspať, sa prvý deň skutočne neunúvajú prejaviť spolupatričnosť svojim spolužiakom a ísť si tam posedieť s nimi. Školský rok má predsa desať mesiacov a pretrhnúť sa hneď prvý deň nekorešponduje s ich životným presvedčením.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/auditorium-benches-chairs-class-207691/)

5. Ty

A potom si tu ty. Si rád, že si rád, že si ráno našiel čisté tepláky, ktoré neboli kompletne okydané horčicou a nesmrdeli krčmovou arómou s prímesou kamošovej grcky a cigaretového dymu. Si šťastný, že sa ti podarilo pozviechať vlastnú telesnú schránku a silou vôle ju dopraviť do budovy, kde bude nasledujúci školský rok neochotne hniť. A všetko ostatné, čo nesúvisí s tvojim škvŕkajúcim žalúdkom a tou salámovou bagetou, čo si po ceste kúpil na beznínke, je jednoducho nad tvoje kapacity. Nie si nadšený skutočnosťou, že sa táto banda individuí opäť stáva tvojou každodennou spoločnosťou, no tvoj mozog, stále zahalený rúškom posledných zvyškov leta, sa ešte stále neprebral z prázdninovej kómy a nie je schopný to plne vnímať. Preto sa len rozhliadneš dookola, zistíš, že sa absolútne nič nezmenilo – upratovačky stále fajčia vo výťahovej šachte a hajzlák stále nikto nedoplnil – a nešťastne si odhryzneš z tej majonézovej parády. Hádam sa aspoň nedoserieš.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/basket-blur-boy-child-208087/)

Titulná fotka: pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
12
Grr
Fuuj Fuuj
39
Fuuj
Fňuk Fňuk
218
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
20
Uups
Haha Haha
478
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

  1. Stredu sme mali imatrikulacky a zavolali si tretiačku ktorá predtým chybala ( typická Nikola) ale odmietla ísť. Našťastie som sedel neďaleko a videl všetko z prvej ruky. Asi 30 min po tomto ako ju zavolali sa kúsok za ňou objavila nejaká žiačka nevenoval som jej pozornosť, onedlho sa tam objavila ďalšia. Vždy som si všimol že majú v rukách skovane vajíčka. Pozrel som na jednu z nich a naznačila mi aby som bol ticho. Vtedy poprosil moderarujuci študent publikum o odpočítavanie od 3. Na jedna tie 2 dievčatá hodili Nikole na hlavu vajcia. Nikola následne následne nasrane odišla a už som ju nevidel.

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kde na to tí ľudia chodia? 13 vynaliezavých nápadov, s ktorými si uľahčíš život...

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME