Typy študentov. Toto robila posledný týždeň pred začiatkom školského roka väčšina z vás

Posledný týždeň patril predškolskému stresu.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Upozornenia na návrat do školských lavíc sa na teba valia z každej strany, a preto sme sa ťa takto rozhodli počas posledného prázdninového dňa s touto témou trošku pootravať aj my.

Dobre vieme, aké to je, keď sa ti už posledné dni nedá myslieť na nič iné, len na to, že sa blíži koniec dlhého vyspávania a začiatok „väzenia“, plného povinností. Každý študent sa s tým vyrovnáva po svojom. Tie najvýraznejšie triedne typy sme pre vás pretvorili do výstižných ilustrácií, o ktorých vám viac povie ich popis. Spoznáš v našich obrázkoch seba alebo svojich spolužiakov? 

1. Tá, ktorá si absolútne nemá čo obliecť

Čo koho po tom, že celú výplatu z brigády minula na nové handry… príde prvý deň a princezná si aj tak nemá čo obliecť. Školskú halu si chúďa mýli s predvádzacím mólom a fakt, že si jej nové tričko v konečnom dôsledku aj tak nikto nevšimne, si v rámci zachovania duševnej rovnováhy nepripúšťa.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, ktorý sa už teraz bifľuje

Príliš veľa vedomostí, príliš málo času. Ale treba uznať, že pohľad na tohto učenlivého jedinca je ozaj vzácny a treba si ho počas leta užiť. V období školského roka je totiž zasunutý v ritnom otvore svojho obľúbeného profesora. Až po palce.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Ten, ktorý si dva mesiace dozadu nechal v taške prekvapenie

Kedysi chutný šunkový chleba, dnes zbraň hromadného ničenia, ktorá by porazila koňa. Ľudia sa na internete hádajú, ktorou zbraňou by bol útok na Area 51 efektívnejší. Ty vieš, že keby si tam hodil toto, za chvíľu by sa v pántoch ohli samy aj titánové brány.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Ten, ktorý musí dohrať všetky hry

Zbohom, denné svetlo, jedlo aj toaleta. Biologické potreby idú bokom, ostáva len bytostná potreba dohrať tento level a ten ďalší, a ten ďalší. Ak sa s tou konzolou nezžiješ na bunkovej úrovni, potom si celé leto robil niečo zle.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ten s instantnou depresiou

Minúta ticha pre všetkých tých, ktorí celý školský rok čakali na leto a teraz im prekĺzlo pomedzi prsty jedným žmurknutím. Sme v tom s vami.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Ten, ktorý musí dopozerať seriály

Och, aký si bol len mladý, hlúpy a naivný… dva mesiace dozadu, keď si v domnienke, že leto trvá celú večnosť rozpozeral dvadsať seriálov. Teraz? Teraz si na predposlednej sérii každého z nich, a aj keby si mal ten posledný poondiaty deň natiahnuť o desať hodín vlastnými rukami, pred finále do lavice nesadneš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Ten, ktorý si chce dokántriť pečeň

Niekto počas leta prelieva krv, niekto hektolitre potu, iní sa zase sústreďujú na celkom iný druh kvapaliny. Na taký, čo má minimálne solídnych desať percent, ideálne viac. Čo nestihlo padnúť za obeť doteraz, to posledný prázdninový týždeň naozaj nemá šancu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Ten, ktorý nemusí ísť do školy

Každý z nás mal spolužiaka, ktorého rodičia milovali last minute dovolenky a každý z nás toho zmrda nenávidel. Dva mesiace. Mal si dva mesiace na váľanie šuniek pri mori, užívanie slnečných lúčov a sladučké nič nerobenie… nestačilo ti?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena zozbierala vtipné popisy na facebookových profiloch starších dám

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME