8 typov sukničkárov, ktorých isto pozná každá žena

Ich revír je neobmedzený priestor, kde flirtujú s každým dievčaťom, ktoré im padne do oka.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Sukničkár obecný má veľké ego, sieť na dievčatá a poistný balík kondómov vo vrecku. Poznáme niekoľko druhov a často je jeden neznesiteľnejší ako druhý.

1. Frontman kapely

ArtCaveManiac / EMEFKA

To, že má dlhé vlasy a väčšinou spieva o láske, ešte neznamená, že nepatrí do tohto zoznamu. S obľubou vyhľadáva nezáväzné vzťahy. Syfilis, dlhé vlasy, drsný výraz a hlas znásilneného teletubbieho je súčasťou balíka.

2. Vyznávač Tinderu

Dostaneš od neho niekoľko úchylne ladených správ a pozvánku na rande, ktoré sa skončí rýchlym, sklamaným odchodom. Na internete je veľmi odvážny a sebavedomý, pri osobnom zoznámení však ledva vykokce svoje meno. Ruky nie sú jediná oblasť totálne pokrytá potom.

3. Jednorazový

ArtCaveManiac / EMEFKA

Zaručene vieš, že ak sa ti na druhé alebo ktorékoľvek ráno neozve, tak si narazila na tento typ. Má milión frajeriek, ktoré na rande radšej zoberie do Starbucksu, lebo zabudol meno ešte pred tým, než ho vedel. Na internet vešia narcistické fotky, má asi toľko zodpovednosti ako stredoveký kráľ a žiadnu sebakritiku.

4. Citlivý spisovateľ

Sukničkár v prevleku. Požičia ti jeho obľúbenú knihu, je múdry, jemný. Na zošit ti napíše romantickú báseň. Máš pocit, že medzi vami horí plameň vášne a lásky, no on v skutočnosti posiela úchylnosti inej babe.

5. Sebavedomý balič

ArtCaveManiac / EMEFKA

Veľmi dobre vie o tom, že je príťažlivý, a je mu jedno, že jeho intenzívne flirtovanie bez zábran vidí aj Stevie Wonder. Po zástupe žien behá očami ako triedička odpadu: použiteľné, vyhodiť, plastová kráľovná. Z nejakého zvláštneho dôvodu si tvoj mozog hovorí „môžeš ho zmeniť“, ale, samozrejme, že nemôžeš.

6. Feminista

Vyrastal medzi ženami – mama a štyri sestry. V puberte si myslel, že aj on menštruuje (len na bielo), vďaka prevahe zdedených dievčenských šiat prežil čas šikany na základnej škole. Ustavične hovorí o právach žien a bol sklamaný pádom Radičovej vlády či neúspechom Hillary Clinton. Má len jednu „malú“ chybičku – svoj „orgán lásky“ si nevie ustrážiť a zakaždým ho pichne do inej diery.

7. Herec (zmrd)

ArtCaveManiac / EMEFKA

Svoj ozajstný charakter zaobalil do pretvárky a ty si si to nevšimla. Potom, ako si s ním prežila vášnivú noc, si náhle uvedomíš, že v skutočnosti je to oplzlé hovado, pred ktorým ťa tvoja kamarátka už varovala. Pretiahol polovicu mesta, ak nie celé.

8. Hráč na každú stranu

Pripomína žiačika, ktorý príde s pomyselnou naloženou plienkou ku katedre a povie, že domácu úlohu mu včera zjedol pes či telesnou tekutinou označkovala činčila. Generátor náhodných výhovoriek.

Zakaždým príde s niečím novým, a hoci to nedáva logiku, akosi mu odpustíš. Najvyšší druh sukničkára, jeho stratégie sú vypracované začiatočnou improvizáciou. Asi by si prial, aby si ho po výplode jeho výhovorky ohodnotila – prejav 8/10, logika 4/10, výraz 9/10. Ašpiruje na budúcnosť Borisa Kollára, praotca národa.

Reagujte!
Grr Grr
25
Grr
Fuuj Fuuj
150
Fuuj
Fňuk Fňuk
32
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
25
Uups
Haha Haha
346
Haha
Woow Woow
15
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 zábavných príkladov, keď domáci miláčikovia neboli nadšení z nových darčekov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME