Typy susedov, z ktorých sa minimálne s jedným stretne každý z nás

Susedov a rodinu si nevyberáš, ale musíš sa s nimi naučiť žiť.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Či už bývaš v paneláku alebo v dome, je viac než isté, že máš susedov. Zatiaľ čo bytovkoví jedinci s tenšími stenami s nimi zdieľajú takmer všetky aspekty života, tí v domoch ich poznajú viac-menej len kvôli ich láske k píleniu dreva či záhradným oslavám.

Rozhodli sme sa pre vás nailustrovať najčastejšie typy susedov, s ktorými sa za život stretne mnoho z nás. Nájdu sa medzi nimi takí, na ktorých budeme mať ešte dlho po odsťahovaní ťažké srdce, ale aj takí, na ktorých budeme spomínať len v dobrom. Toto je sedem z nich.

Víkendový montér

ArtCaveManiac / EMEFKA

Krásny to čas na dlhé spanie. No máme pocit, že tohto suseda Boh poveril vybudovať Archu číslo 2. Každý víkend od rána počuť údery, vŕtanie a sekanie. Naposledy sme sa pristihli pri premýšľaní, či sú tie steny mäkšie cez víkend, keďže tieto zvuky cez týždeň nepočuť. Tento druh suseda je postrachom bytoviek a jeden z dôvodov, prečo je lepšie bývať v dome.

Varič perníka a iných pochutín

ArtCaveManiac / EMEFKA

Stále sa čudujeme, prečo k tomu susedovi chodí toľko neznámych ľudí a stále u neho parkujú rôzne autá. Tento druh suseda sa v prevažnej väčšine vyskytuje vedľa rodinných domov, pretože v bytovke by ťažšie dokázal zakryť pachy, a hlavne, stopy. Ale býva to skôr pozitívne naladený človek, ktorý vám s radosťou pomôže a občas vás aj ponúkne.

Riaditeľ zoo

ArtCaveManiac / EMEFKA

Je to typ suseda, žijúceho nad nami. Občas máme pocit, akoby vlastnil stádo nosorožcov, či iných mohutných cicavcov. Predstavujeme si, že je riaditeľom zoo, a že si občas domov berie nejakého toho hrocha. Len si nedokážeme vysvetliť, ako ho vopchal do výťahu…

Učiteľ stepu

ArtCaveManiac / EMEFKA

Klopkajúci otravný zvuk, ktorý nedokážeme vytesniť z hlavy. Nepomáhajú slúchadlá ani hlasná hudba. Dokonca máme pocit, že keď púšťame hudbu nahlas, začne ešte viac tancovať…

Párty majster 24/7 

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tento prípad máš proste chuť zabiť. S najväčšou pravdepodobnosťou je povolaním syn a prácu videl len v nejakom TV seriáli. Byt, v ktorom žije, mu zaplatili rodičia. Dôvod je jednoduchý – je extrémne neschopný a aj jeho rodičia si uvedomujú, že sám by skončil ako bezdomovec.

Má pocit, že jeho hudobný vkus je fenomenálny a dáva to najavo otvorenými dverami na byte. Chodba sa otriasa v základoch a susedom sa otvárajú nožíky vo vačkoch. Jeho podpriemerné IQ vnímate už od pohľadu na jeho tvár. Akonáhle sa však objavia jeho rodičia, toto indivíduum stíchne.

Tichý susedko

ArtCaveManiac / EMEFKA

Žije? Nežije? Je doma? Býva tam vôbec niekto? To sú otázky, ktoré behajú hlavou každého, kto má takého suseda. Je to už starší pán, zväčša osamotený človek. Síce jeho život asi taký šťastný nie je, no vy ste za takého suseda maximálne vďační.

Manažérka škôlky

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ráno, na obed, a aj večer – stále rev, dupot a vreskot. Deti sú milé stvorenia, ale keď sú spolu dve a viac, je to masaker! Najhoršie je, keď si večer pozeráte svoj obľúbený film a vtom sa začnú decká nad vami spoločne naháňať. Mame je to očividne jedno, respektíve, asi rezignovala. No vy premýšľate nad tým, ako sa ich humánne zbaviť.

Bonus: suseda z okna

ArtCaveManiac / EMEFKA

Kto by nepoznal tú sexy susedu z okna oproti? Počkať, vlastne nikto okrem teba, pretože len ty si taký úchyl, že každý večer čakáš pri svojom okne v tme, kedy sa v okne oproti rozsvieti.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ovládaš viac cudzích jazykov? Potom ti budú tieto problémy veľmi dobre známe

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME