Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Človek počas života stretne šialené množstvo ľudí s ešte šialenejšími povahami. Náš ilustrátor si zobral na mušku nežnejšie pohlavie a výstižne zhrnul sedem typov žien, s ktorými sa už stretol každý z nás.

Tá ukecaná

Určite si aj ty zažil to stretnutie, keď si sa tešil na rande a po prvých desiatich minútach si premýšľal, akú výhovorku použiješ na odchod. Slečna si myslí, že jej život je veľmi zaujímavý a jej historky prevyšujú akýkoľvek bestseller v kníhkupectve.

Zabúda však na fakt, že ak človeka niekto päť minút nepustí k slovu, tak niečo nie je v poriadku. Tento druh ženy obchádza každý muž, teda, pokiaľ nemá niečo s hlasivkami.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Slečna odvrhnutá

Ahoj, ako sa máš? Spýtaš sa. Následne dostaneš polhodinový monológ o jej bývalom. Isteže, snaží sa to zaobaliť do toho, ako jej bolo ublížené, no zároveň sa snaží poukázať na to, ako ho už nechce. No po polhodine príde ďalšia hodina ohovárania. V tebe sa mixujú pocity a už máš obavu, že ten kretén začína chýbať aj tebe!

A vraj to bol ten typ násilníka a žiarlivého magora! No ok, tak ju poľutuješ. Po týždni zistíš, že chodí s chalanom, ktorý má ruku ako ty celý trup a v pohľade mu vidíš, že chce zabíjať kohokoľvek, kto sa pozrie na jeho babu. O rok si prečítaš na jej facebooku „uzavretie manželstva s magorom, akého nechcela“.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Malinká spitinka

Vzal si ju von, že si dáte niečo na uvoľnenie. No tam zistíš, že ona sa uvoľnila už doma a vonku plánuje sabotáž na svoj život. Celý večer pri nej presedíš s kŕčovitým úsmevom, ktorým chceš dať okoliu najavo, že všetko je ok. No vo svojej hlave si hovoríš, čo to, preboha, je?

Žiaľ, spodinu dnes nevieš odlíšiť podľa vizuálu. Jediný spôsob je okúsiť to na vlastnej koži. Avšak, je pravdou, že mnoho mužov tento druh žien láka, no ako sa hovorí, vrana k vrane sadá.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nerváčka

Príjemný večer? Tu to nehrozí. Hádať sa, dohadovať sa a riešiť niečo, to je jej gro! Zabudni na pekný úsmev, pohľad diabla, ktorý ti bodá do srdca, budeš mať na očiach celý čas. Niečo si urobil, ale nevieš čo, no ty si naozaj nič neurobil.

Jej genetika ju proste dobieha a musí dať najavo, že problém si ty. A ona je super! Túto osobu radíme obchádzať oblúkom, pretože to hraničí so psychickou poruchou. A časom môže niekto prísť aj k ujme na zdraví.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Totálne tichá babenka

Áno, takýto extrém skutočne existuje. Dievča, ktoré vás zavolá von, no dokáže za celý večer povedať maximálne dve súvislé vety. Premýšľaš, či nepotrebuje vyčistiť uši pri tom, ako jej už dvadsiaty raz hovoríš, že sa nudíš.

Na poslednom rande si musel dokonca v pizzerii pod stolom písať kamošovi, nech ti zavolá, že máš ísť ihneď domov. Ak ju stretneš náhodou vonku, normálne budeš počuť to ticho! Fakt! Áno, je možné že drží len nejaký divný „celibát“, ale škodí tým len sebe.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nie som radodajka

Nie som štetka, nie som ako dnešné baby. Cítim sa byť iná, a preto ti po dni písania viem poslať svoje nahé fotky. Neodsudzuj ma, keď nevieš, čo som zažila, no zároveň, ak máš peniaze, môžeš si ma dovoliť. Kde sa, preboha, podela inteligencia? V tomto prípade tu ani nikdy nebola.

Žiaľ, dnes sa ženy s najstarším remeslom samé prezývajú „spoločníčky“ alebo noblesnejšie, luxusné spoločníčky. Vďaka jednoduchému zmýšľaniu nedokážu pochopiť, že rozdiel je len v názve. Ak si kúpiš wifonku a na nej bude napísané pravý domáci guláš, nikdy to naozaj guláš nebude. Môžeš tomu dať akýkoľvek obal, akýkoľvek nápis, vždy budeš len jedno.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Kostolníčka

V nedeľu sedí v prvej lavici v kostole, no ak ide o nezáväzný sex, viera ide bokom. Nevadí, veď sa vyspovedá a bude všetko v poriadku. Síce sa táto žena javí ako nedostupná, v realite je dostupná až príliš.

Piatkové večery patria diskotéke, kde víno tečie prúdom, a nehovoríme o tom omšovom. Jej tanec pripomína zvodný tanec diablice a to, čo nasleduje, keď ju vedieš domov, to sa nepíše na žiadnej strane v Biblii.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť