Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Kritéria pri výbere partnera máme každý veľmi rôzne. Dôležitou súčasťou vášho nastávajúceho je však okrem jeho povahy aj jeho štýl a vkus. Ako sa hovorí, podľa nosa poznáš kosa – tak by sa dalo povedať, že podľa tenisiek spoznáš svojho budúceho frajera alebo ti o ňom jeho obuv aspoň čo-to viac prezradí. Zbystrite preto pozornosť na známych a aj neznámych a presvedčte sa, či tieto odhady osobnosti sedia alebo nie.

Converse

http://syndicate.details.com/post/how-to-clean-your-converse-shoes

Je ešte stále ako malý chlapec. Ak už má viac ako 15 rokov a stále nosí Conversky, je buď extrémne roztomilý a divný v tom najlepšom slova zmysle alebo je to jeden z tých „milých chlapcov“, ktorý je divný v tom najhoršom slova zmysle. Chlapi v Converskách jednoducho odmietajú vyrásť.

Nazúvačky v štýle Vans tenisiek

http://www.redreidinghood.com/2013/11/outfit-explicit-content/

Obyčajné jednofarebné nazúvačky, v ktorých chce vyzerať úplne na pohodu. Záleží mu na tom ako vyzerá, ale keby sa mal obliekať naozaj podľa najnovších trendov, tak by jeho zložka na Pintereste praskala vo švíkoch a i tak by nevedel, čo si obliecť. S týmto chalaniskom to bude trošku ťažšie na údržbu.

Bežecké tenisky

http://www.triathlete.com/2016/11/photos/15-best-running-shoes-fall-2016_296237

Občas nájdeme aj dobre vyzerajúce bežecké tenisky, ale v drvivej väčšine sa jedná najmä o asexuálne kúsky, ktoré majú hlavne praktické výhody. Týpek, ktorý si dá bežecké tenisky aj na večeru do reštaurácie ti dáva jasne najavo, že je mu to jedno. Že on takéto debiliny nerieši. A tak už s istotou môžeme povedať, že nebude schopný naplánovať žiadne reálne rande a flirtíky na viac ako 45 veľmi pasívnych sekúnd. No má to aj svoje výhody – ak by si navrhla, že by ste mohli ísť zabehať, on je vždy pripravený.

[EVS17-coin key=ee9abd327480e3aa38305957ffe1bf2eb378e4a2.52 amount=5]

Oxfordky

http://www.medodeal.com/what-to-learn-from-italian-shoes/

Oxfordky nosené bez obleku vyzerajú trošku smiešne, ale frajer to myslel dobre. Chce vyzerať, že je na úrovni a vytvoriť dobrý dojem, ale zase vie, že keby dal k tomu ešte sako a košeľu, už by to bolo cez čiaru. Tieto topánky sú jeho kompromis a v hlave si dokáže vsugerovať, že sú také pohodlné a nenútené ako tenisky. Chce byť najlepším, aj keď ho o to vlastne nikto ani neprosil. Daj mu šancu a pomaličky mu ukáž, že raz za čas môže zmeniť obuv a ísť na pohodlnosť.

Štýlové sneakersy

http://unstablefragments2.tumblr.com/page/2

Je tu nádej, že ak nosí štýlové tenisky, zvyšok outfitu bude tiež dobrý. Je to veľmi cool chalan, ktorý vie o každej akcii v meste a za jednu noc stihnete vystriedať aj tri – štyri párty. Ak však považuješ aj samú seba za fashionistku a celkom obľúbenú osobu, pri ňom sa budeš stále cítiť ako piate koleso na voze.

Martensky

http://www.drmartens.com/ca/

Trošku mu chýba jemnosť a šarm. Ale zato ťa bude bombardovať dlhými správami o neskorom štádiu kapitalizmu z továrne, odkiaľ je jeho nový iPhone, ktorý mu kúpili rodičia. Ak mu potom náhodou povieš, že je pokrytec, kvalitne sa nas*rie. Prestane sa s tebou rozprávať a o tri mesiace neskôr ťa obviní, že si mu zlomila srdce.

Minimalistické tenisky

https://www.avesu.eu/vegan-sneaker-ahimsa-basic-sneaker-male-black-eu.html

Tento typ chalana nemá náladu na žiadnu drámu. Vybral si univerzálne topánky, ktoré idú ku všetkému, pretože posledné čo chce, je riešiť svoj outfit každé ráno. Zo začiatku môže pôsobiť seriózne a placho (možno trošku nudne), ale hneď, ako ho lepšie spoznáš, zistíš, že je to ten najviac cool človek akého si kedy stretla.

Poznáš vo svojom okolí ľudí, na ktorých tento popis sedel? 

Zdroj: cosmopolitan.com
Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Sandy

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť