Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Typy zamestnancov, s ktorými sa stretneš v každej práci

Akých máš v práci ty?


V každej práci sa stretneš s rôznymi typmi zamestnancov. Niektorí z nich sú nadšení a plní energie, iní sú skúsení a efektívni, ale potom sú tu tí, ktorí sa len pasú a čakajú na to, kedy im práca skončí. Pozrime sa na tých, s ktorými sa stretneš naozaj v každej práci. A ak si sa nestretol, pravdepodobne nepracuješ.

Nedočkavec

Títo zamestnanci sú ako hodiny, ktoré sa neustále krútia, ale ukazujú stále na rovnaký čas. Ich pracovný deň sa neskončí skôr, aj keby sa snažili, a preto je pre nich práca len nutné zlo. No a keď sa náhodou dostanú k nejakej úlohe, snažia sa ju zvládnuť čo najrýchlejšie, aby sa mohli vrátiť k veciam, ktoré ich zaujímajú oveľa viac.

vtipné ilustrácie, práca, robota, typy kolegov
ArtCaveManiac / EMEFKA

Ohovárač

Jeho slová sú ako klišé zo starých filmov, ale práve v tom spočíva problém, pretože niekedy to, čo dostaneš, sú jeho nekonečné príbehy o tom, čo sa deje v živote ostatných. Ak sa mu nepodarí zistiť niečo o niektorom kolegovi, bude si vymýšľať svoje vlastné príbehy a fámy.

vtipné ilustrácie, práca, robota, typy kolegov
ArtCaveManiac / EMEFKA

„Makač“

Jeho obľúbenou taktikou je prechádzať sa po office s rýchlosťou svetla a v ruke držať akýsi dokument, ktorý sa pravdepodobne nechystá nikdy podpísať či prečítať. Keď sa ho niekto spýta, čo robí, on s úsmevom odpovie, že je zaneprázdnený a práve rieši niečo veľmi dôležité.

V skutočnosti je jeho jedinou úlohou prechádzať sa po kancelárii. No a keď sa konečne rozhodne niečo urobiť, vyzerá to, ako keby sa práve snažil prevrhnúť celý svet naruby.

vtipné ilustrácie, práca, robota, typy kolegov
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.