Typy zaťov, ktoré sú dobre známe všetkým (budúcim) svokrovcom

Slovenskí muži to nemajú také jednoduché.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Všetci to dobre poznáme. Sedíte si u (budúcich) svokrovcov a užívate si pokoj a ničnerobenie po pracovnom týždni. No zrazu cítite, že niečo nie je v poriadku… do izby vchádza pani svokra. A vy už viete, že treba nastaviť internet, pretože znova nejde, a potom treba ísť rýľovať záhradu, aby bola úroda zemiakov tento rok lepšia ako minulý rok.

Sú ti tieto situácie povedomé? Rozhodli sme sa dať dokopy niekoľko z nich a pre lepšiu predstavu sme ich doplnili o trefné ilustrácie.

Záhradník

Náplň práce: Všetky druhy prác, ktoré sa týkajú záhrady a okolia domu. Časté využitie v sfére rýľovania a okopávania. Riešenie závlahy a podpora v rámci online googlenia sadeníc a ich ochrán voči škodcom.

Svokra odporúča: Tento typ zaťa je prínosom hlavne pre pána svokra, no keďže jeho práca zahŕňa aj starostlivosť o plodiny, určite je prínosom aj pre zvyšok rodiny, aspoň čo sa týka stravy. Aké šťastie, že tento typ dokáže vzniknúť z každého zaťa.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Sekretár/súkromný vodič

Náplň práce: Riešenie a vypĺňanie rôznych tlačív a úradných listín, ich následné odosielanie do zodpovedajúcich inštitúcií. Prevoz rodinných príslušníkov na vopred určené miesta bez akýchkoľvek námietok.

Svokra odporúča: Tento druh zaťa je vhodný skôr pre starších svokrovcov. V prípade straty okuliarov nahradí vaše oči a zároveň vysvetlí všetky otázky. Vybavovanie úradov je ľahšie už len z dôvodu rýchlejšieho vypisovania tlačív a následného rozvozu. Bonusom je, že po vyriešení úradov vás zavezie aj na nákup.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Online predajca

Náplň práce: Online poradenstvo v rámci nákupu cez akýkoľvek eshop. Vyhľadávanie najlepších cien, porovnávanie produktov a vyhľadávanie neznámych špecifikácií akýchkoľvek produktov.

Svokra odporúča: Nepochybne vysoko vzácny zať. Tento typ vám ušetrí nemalé peniaze, pretože jeho zdatnosť vo vyhľadávaní najlepších alternatív v pomere cena/výkon je neskutočná. Reklamácie vás viac nebudú zaujímať a všetok tovar po doručení domov vám aj rád predvedie a nastaví. Neviete, aký notebook kúpiť? Tento zať vám veľmi rád pomôže aj o polnoci.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Robotník/stavbár

Náplň práce: Výkopové práce, murárske práce, prípadne aj práce obkladača. Manuálna výpomoc a poradenstvo v oblasti stavebníctva. Návrhy a nápady musí každopádne odsúhlasiť svokor.

Svokra odporúča: Azda najčastejším typom zaťa je práve robotník. Nakoľko jeho gro spočíva v sile a vytrvalosti, je vhodným adeptom pre rodiny žijúce v rodinnom dome. Občasné dopĺňanie energie pivom či inými alkoholickými nápojmi predstavujú len malý zásah do rodinného rozpočtu oproti jeho užitočnosti. Za ušetrené peniaze môže ísť vaša rodina na peknú dovolenku do Chorvátska.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mobil majster

Náplň práce: Nákup, správa a oprava mobilných zariadení v domácnosti. Lepenie ochranného skla, prípadná výmena poškodených prvkov. V prípade akútneho stavu poškodenia rieši celú reklamáciu zariadenia.

Svokra odporúča: Tento typ zaťa má obrovské výhody v rámci rodinnej komunikácie. Nezostanete odkázaní len na autorizované servisy, ušetríte nemalé peniaze a ako bonus dostanete prenos dát zo starého zariadenia.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Internetový technik

Náplň práce: Zriaďovanie internetového pripojenia v rámci rodiny, jeho následná správa a riešenie problémov. Reštart hardvérových zariadení, zmena hesiel a prípadná obnova do továrenských nastavení. Telefonické riešenie problémov s poskytovateľom internetu. Nonstop zákaznícka linka 24/7 pre svokrovcov.

Svokra odporúča: Skúsenosti takéhoto zaťa sú prínosom pre celú rodinu. Aktuálne je to veľmi preferovaný druh, pretože, ako všetci vieme, internet hýbe svetom. Kto nemá správne nastavený internet, nemôže kráčať s dobou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odborník na televíziu

Náplň práce: Nákup, následná správa a nastavenie televíznych prijímačov v rodine. Riešenie problémov a ladenie programov. Hľadanie najlepších alternatív televíznych poskytovateľov na trhu.

Svokra odporúča: Tento typ sa mieša s viacerými typmi z vyššie uvedených. Je veľmi technologicky zdatný, zároveň sa vyzná v cenách a parametroch zariadení. I on vám ušetrí nemalé peniaze správnym výberom produktu. Nastavovanie TV mu nerobí vôbec žiaden problém. A je časté, že po doručení televízie ju viete sledovať už do dvoch minút od vybalenia z krabice.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Zabudli sme na niekoho? Daj nám vedieť v komentároch! 🙂

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
27
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
110
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 slávnych párov, ktoré sa zoznámili na nakrúcaní známych filmov a seriálov (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME