Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

Všetci to dobre poznáme. Sedíte si u (budúcich) svokrovcov a užívate si pokoj a ničnerobenie po pracovnom týždni. No zrazu cítite, že niečo nie je v poriadku… do izby vchádza pani svokra. A vy už viete, že treba nastaviť internet, pretože znova nejde, a potom treba ísť rýľovať záhradu, aby bola úroda zemiakov tento rok lepšia ako minulý rok.

Sú ti tieto situácie povedomé? Rozhodli sme sa dať dokopy niekoľko z nich a pre lepšiu predstavu sme ich doplnili o trefné ilustrácie.

Záhradník

Náplň práce: Všetky druhy prác, ktoré sa týkajú záhrady a okolia domu. Časté využitie v sfére rýľovania a okopávania. Riešenie závlahy a podpora v rámci online googlenia sadeníc a ich ochrán voči škodcom.

Svokra odporúča: Tento typ zaťa je prínosom hlavne pre pána svokra, no keďže jeho práca zahŕňa aj starostlivosť o plodiny, určite je prínosom aj pre zvyšok rodiny, aspoň čo sa týka stravy. Aké šťastie, že tento typ dokáže vzniknúť z každého zaťa.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Sekretár/súkromný vodič

Náplň práce: Riešenie a vypĺňanie rôznych tlačív a úradných listín, ich následné odosielanie do zodpovedajúcich inštitúcií. Prevoz rodinných príslušníkov na vopred určené miesta bez akýchkoľvek námietok.

Svokra odporúča: Tento druh zaťa je vhodný skôr pre starších svokrovcov. V prípade straty okuliarov nahradí vaše oči a zároveň vysvetlí všetky otázky. Vybavovanie úradov je ľahšie už len z dôvodu rýchlejšieho vypisovania tlačív a následného rozvozu. Bonusom je, že po vyriešení úradov vás zavezie aj na nákup.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Online predajca

Náplň práce: Online poradenstvo v rámci nákupu cez akýkoľvek eshop. Vyhľadávanie najlepších cien, porovnávanie produktov a vyhľadávanie neznámych špecifikácií akýchkoľvek produktov.

Svokra odporúča: Nepochybne vysoko vzácny zať. Tento typ vám ušetrí nemalé peniaze, pretože jeho zdatnosť vo vyhľadávaní najlepších alternatív v pomere cena/výkon je neskutočná. Reklamácie vás viac nebudú zaujímať a všetok tovar po doručení domov vám aj rád predvedie a nastaví. Neviete, aký notebook kúpiť? Tento zať vám veľmi rád pomôže aj o polnoci.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Robotník/stavbár

Náplň práce: Výkopové práce, murárske práce, prípadne aj práce obkladača. Manuálna výpomoc a poradenstvo v oblasti stavebníctva. Návrhy a nápady musí každopádne odsúhlasiť svokor.

Svokra odporúča: Azda najčastejším typom zaťa je práve robotník. Nakoľko jeho gro spočíva v sile a vytrvalosti, je vhodným adeptom pre rodiny žijúce v rodinnom dome. Občasné dopĺňanie energie pivom či inými alkoholickými nápojmi predstavujú len malý zásah do rodinného rozpočtu oproti jeho užitočnosti. Za ušetrené peniaze môže ísť vaša rodina na peknú dovolenku do Chorvátska.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Mobil majster

Náplň práce: Nákup, správa a oprava mobilných zariadení v domácnosti. Lepenie ochranného skla, prípadná výmena poškodených prvkov. V prípade akútneho stavu poškodenia rieši celú reklamáciu zariadenia.

Svokra odporúča: Tento typ zaťa má obrovské výhody v rámci rodinnej komunikácie. Nezostanete odkázaní len na autorizované servisy, ušetríte nemalé peniaze a ako bonus dostanete prenos dát zo starého zariadenia.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Internetový technik

Náplň práce: Zriaďovanie internetového pripojenia v rámci rodiny, jeho následná správa a riešenie problémov. Reštart hardvérových zariadení, zmena hesiel a prípadná obnova do továrenských nastavení. Telefonické riešenie problémov s poskytovateľom internetu. Nonstop zákaznícka linka 24/7 pre svokrovcov.

Svokra odporúča: Skúsenosti takéhoto zaťa sú prínosom pre celú rodinu. Aktuálne je to veľmi preferovaný druh, pretože, ako všetci vieme, internet hýbe svetom. Kto nemá správne nastavený internet, nemôže kráčať s dobou.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odborník na televíziu

Náplň práce: Nákup, následná správa a nastavenie televíznych prijímačov v rodine. Riešenie problémov a ladenie programov. Hľadanie najlepších alternatív televíznych poskytovateľov na trhu.

Svokra odporúča: Tento typ sa mieša s viacerými typmi z vyššie uvedených. Je veľmi technologicky zdatný, zároveň sa vyzná v cenách a parametroch zariadení. I on vám ušetrí nemalé peniaze správnym výberom produktu. Nastavovanie TV mu nerobí vôbec žiaden problém. A je časté, že po doručení televízie ju viete sledovať už do dvoch minút od vybalenia z krabice.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Zabudli sme na niekoho? Daj nám vedieť v komentároch! 🙂


Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.