Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Účastníčka šou Big Brother prehovorila o hrôzostrašnom detstve. Mama ju vraj chcela zabiť a vzala si na ňu sekeru

Z detstva jej od mamy ostali jazvy až doteraz.


Šou Big Brother sa po takmer dvadsiatich rokoch dostala opäť na naše televízne obrazovky. Účastníci sa čím ďalej, tým viac spoznávajú a Katrin sa nebála ostatným porozprávať o jej hrôzostrašnom detstve s mamou.

Viac sa o tom rozprávala so spoluhráčkou Barbarou. „Zhruba do dvanástich rokov ma mlátila do krviVybila mi zuby, vytrhala vlasy, rozkopala ma, môj otec mi potom natieral modriny mastičkou. Ja som mu to hovorila, že ma mláti, ale on mi neveril, lebo som bola decko, a myslel si, že vymýšľam,“ začala Katrin.

„Jedného dňa jej tak preplo, že ma fakt chcela zabiť, tak som sa schovala v komore. Ona zobrala sekeru, vyliezla na vrch tej komory a tou sekerou mlátila cez drevenú stenu, aby sa ku mne dostala. Potom sme mali takú starú bránu, a to bolo počuť, že môj otec došiel z roboty domov. Tak keď otvoril tú bránu, v tom momente som počula, že s tou sekerou prestala,“ dodala.

Katrin ďalej tvrdí, že má od matkinej agresie doteraz jazvy na tele. Priznala tiež, že keď mala asi dvanásť rokov, jej rodičia sa rozviedli a odvtedy ju nevidela.

Big Brother začiatkom týždňa divákov vyzval, aby sa pýtali súťažiacich čokoľvek, čo ich zaujíma. Na rad sa dostala aj Katrin, ktorej otázka sa týkala práve jej matky.

„Odpustila si svojej matke to, čo ti urobila v detstve, a myslíš, že tvoj srdcervúci príbeh z detstva ospravedlňuje tvoje správanie?“ na čo Katrin odpovedala rázne nie. Momentálne je Katrin ohrozená a o jej vysťahovaní z domu môžu ľudia hlasovať v aplikácii Big Brother.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.