Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Účastníčka z Ruže pre nevestu podstúpila plastickú operáciu. Ide o túto časť tela

Prečo sa tak rozhodla?


O šou Ruža pre nevestu sa bude diskutovať ešte asi naozaj dlho. Po novom prekvapila fanúšikov jedna zo súťažiacich veľkou zmenou. Ľahla si pod nože a nechala si vylepšiť nos.

Ide o Anet, ktorú množstvo fanúšikov považovalo za jednu z najkrajších a chybičku krásy by na jej tvári nenašlo.

V príbehu na sociálnej sieti zverejnila zábery z nemocničného lôžka s prelepenou páskou okolo nosa, zatiaľ čo mala v ruke zapichnutú infúziu. Anet dokonca v relácii Bez ruže prezradila, že práve nos je to, z čoho má komplexy.

„Čo sa mne na sebe nepáči, tak napríklad môj nos. S tým mám celý život nejako problém. Viem, že to nie je až tak strašne viditeľné,“ prezradila ešte pred dvomi mesiacmi. „Ja mám svoj taký vkus, že sa mi páči, keď sú veci tak pekne v balanse. Takže to by mi asi odľahlo, keby že toto nejako vyriešim. Takže je to v riešení… Uvidíme,“ dodala.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

Teraz sa rozhodla komplexy odstrániť. „Už niekoľko rokov som rozmýšľala nad operáciou nosa. Viem, že som nemala veľmi zlý nos, ale určité uhly mi na ňom prekážali. Skúšala som sa s tým vyrovnať, ale nepodarilo sa. Rozhodla som sa teda najmä o úpravu špičky nosa. Teším sa na výsledok,“ prezradila pre TV Markíza.

„Nemyslím si, že je to o nedostatku sebalásky. Mám sa rada, a práve preto sa chcem cítiť ešte lepšie a krajšie,“ odkázala krásna Anet, ktorá po šou rozhodne patrí medzi ružičky, ktoré sú v centre diania, na záver všetkým neprajníkom.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.